10. prosince 2007 19:31 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Sparta deklasovala Plzeň

• 2Diskuse
Sparta porazila Viktorku Plzeň 3:0 a přezimuje na druhém místě. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sparta porazila Viktorku Plzeň 3:0 a přezimuje na druhém místě. | foto: Hynek Glos, Lidové noviny

PRAHA Sparťanští fotbalisté v derniéře podzimní ligy porazili v přímém souboji dvou pohárových aspirantů Viktorii Plzeň 3:1 a díky lepšímu skóre přezimují na druhém místě tabulky s pětibodovou ztrátou za vedoucí Slavií.

Výhru jim zajistili už v prvním poločase přesnými trefami Došek, Slepička a Kadlec, v 87. minutě navíc Sylvestre neproměnil penaltu.
Sparťané tak přezimují na druhém místě tabulky, kde mají stejně bodů jako Teplice, ale lepší skóre. Na vedoucí Slavii ztrácejí obhájci titulu pět bodů.