DUEL ŠPANĚLSKO-ŠVÝCARSKO SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
První šok MS je zde! Švýcaři prohráli na střely 8:24, na góly ale vyhráli 1:0. Přeji vám přijemný zbytek večera a sledujte dále naše zpravodajství z MS!
95. minuta
POslední roh! Navas ale trefil prvního Švýcara.
93. minuta
Španělsko
Centr Xaviho na zadní tyč skvěle vyboxoval Benaglio.
90. minuta
Už se hraje nastavení. Španělé chybují.
89. minuta
Španělsko
Španělé hrají totální ofenzivu, v obraně je jen Xabi a Capdevilla.
88. minuta
Španělsko
Torresovi utekl míč v brejku. Čas na obrat nebo alespoň vyrovnání se Španělům krátí.
85. minuta
Španělsko
Villa přiťuknul hlavou Torresovi, tomu chyběly k míči centimetry.
82. minuta
Švýcarsko
Barnetta vypálil z patnácti metrů, míč o fous minul břevno.
79. minuta
Španělsko
Navas křižnou střelou jen těsně minul pravou tyč Benaglia.
75. minuta
Švýcarsko
V obrovské šanci se objevil Derdiyok, posadil na zadek na malém vápně Puyol a placírkou trefil tyč, následně Gelson napálil Piquého. Španělé obrovský závar před vlastní brankou vyřešili.
74. minuta
Španělsko
V další šanci se objevil Piqué, stál ale v ofsajdu.
72. minuta
Španělsko
Navas se prodal do další šance, ale jeho zakončení bylo velmi slabé.
70. minuta
Španělsko
Do šance se tlačil Torres, Benaglio vyrazil na roh. Xabi následně pálil do břevna z nějakých 12 metrů.
68. minuta
Španělsko

Další kolmice na Torrese, ten ale zapomněl míč za sebou a následně z otočky minul branku.