Diskuze

Španělsko - Česko 1:0. Rosický a spol. přišli o bod gólem v 87. minutě

Trvalo to 87 minut, než se úřadující šampioni ze Španělska v úvodním duelu Eura 2016 proti Česku prosadili. Na Iniestův přesný centr do vápna si naběhl za obranu bek Gerard Piqué a zblízka nedal Čechovi šanci. Čeští reprezentanti mohli v závěru vyrovnat, Darida však pálil jen do brankáře De Gey. Španělé tak po místy až drtivém tlaku vyhráli 1:0 a v čele skupiny D se dotáhli na Chorvaty.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Kopeček 533

14. 6. 2016 8:01

Kolikrát se naši "borci" dostali na polovinu soupeře? Na tom, že na evropskou špičku opravdu nemáme, nezmění nic žádný trenér. Neskutečná ostuda a doufám, že vypadneme, protože co s takovým fotbalem tam chtějí naši odkopalisté dělat opravdu netuším.

0 0
možnosti

14. 6. 2016 7:05

Trapná hra. Bezhlavé odkopání míčů, ostudný beton, zoufalé kouskování hry. Jak dlouho jsme měli v držení míč? A ještě se takovým výkonem chlubíme. Prý tři minuty scházely k "vítězství", ale ono jich bylo sedm. Nebo se prodloužení nepočítá? Tvrditi, že jsme jen "měli smůlu", abychom se stali slavnými. je lhaní si do vlastní kapsy. Naopak scházelo málo, a to velmi málo, abychom ze hřiště odešli s ostudou. Takový antifotbal je všude ostudou. Ovšem když na víc nemáme...

0 0
možnosti

J. Tobby

13. 6. 2016 19:42

Krkovička je hluboce přeceňovaný trenér. S Plísní mu to šlo díky tlačence od Berbra. Díky ME lidé konečně prozří.

0 0
možnosti

13. 6. 2016 23:03

Nikdo soudný si nedělá iluze a Vrba dělá, co se dá.

0 0
možnosti

Bez zranění. Se Španěly, pokud jsou ještě plně nadupaní se 1. utkání jinak hrát nedá Alespoň si naši pořádně zatrénovali a připravili na utkání, ve kterých skutečně půjde o postup.

0 0
možnosti

13. 6. 2016 18:27

Ostudný výkon - jakápak málem senzace - první poločas slovy čtyřikrát na polovině soupeře, druhý o něco lepší, ale celkově děs - stručně řečeno ostuda a bída - prostě "naši" nefotbaloví fotbalisti!!!!

13. 6. 2016 17:03

Uhrát remízu, byla by to senzace. Nakonec se to málem povedlo. Největší úspěch ovšem je, že Rosického neodnesli z hřiště zdravotníci.