Diskuze

Smolný týden Slavie. Po prohře v Kyjevě poprvé v ligové sezoně přišla o body v zápase s Jabloncem

Fotbalisté Slavie prohráli v utkání 5. ligového kola s Jabloncem 0:2. Pražané si tak nespravili chuť po úterní porážce 0:2 v Kyjevě a vyřazení z Ligy mistrů a po čtyřech výhrách ztratili v novém ročníku nejvyšší soutěže první body. Hosty poslal ve 44. minutě do vedení Martin Doležal a pojistku přidal v 77. minutě Tomáš Holeš. Po hodině hry neproměnil penaltu domácí Milan Škoda. Jablonec bodoval v lize se Slavií pojedenácté za sebou a po pěti kolech má sedm bodů.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.