Online reportáž

Konec utkání a online reportáže.
Nejlepší hráči utkání: Dánsko: Jesper Jensen, Slovensko: Michel Miklík.
Dravecký nastřelil tyčku! Slovákům tedy perfektní obrat nevyšel, Dánové vítězí 4:3 po samostatných nájezdech a získávají první vítězství na letošním mistrovství. Naopak Slováci se musejí spokojit s bodem a stále se musejí bát o setrvání ve světové skupině.
GÓL! Morten Green blafákem skóruje! Dravecký musí dát.
Christensenovi vyšel blafák, Hudáček ale nechal beton u tyčky. Stále 0:0 na nájezdy.
Libor Hudáček také neproměňuje.
Začínají Dánové. Ehlers vystřelil jen do Hudáčkova betonu.
65.
V prodloužení se už nic podstatného nestalo a uvidíme samostatné nájezdy! Dokonají Slováci snový obrat?
64.
Oddechový čas pro Dánsko.
64.
Faul! Michel Miklík šel do souboje s dánským gólmanem Dahmem až moc agresivně a půjde si na dvě minuty sednout. Respektive na zbytek prodloužení, kvůli trestu nesmí jet ani případné nájezdy.
64.
Poslední minuta prodloužení, oba týmy se už asi připravují na nájezdy.
62.
Andrej Kudrna málem rozhodl! Dahm se zapomněl u své pravé tyčky a odkryl celou bránu, slovenskému útočníkovi ale sjel puk z čepele.
61.
Prodloužení začalo.
Po krátké pauze následuje pětiminutové prodloužení tři na tři.
60.

Konec třetí třetiny. Slováci mají bod jistý, ve třetí části vstřelili tři branky, měli ale také štěstí, že Dánům nebyla uznána sporná branka.

• Závar před dánským gólmanem Dahmem.

Závar před dánským gólmanem Dahmem. / Autor: Reuters

59.
Famózní Hudáček! Slováci propadají v obraně, ale zatím bez potrestání. Dánové chtějí vyhrát, Slováci pouze brání, navíc ne moc dobře.
58.
Obrovská šance Madsena! Dánský útočník objel Hudáčka, překvapeného gólmana ale trefil pouze do hrudi.
57.
Slováci dohrávají na jistotu, asi jsou rádi i za bod.
57.
Jensen tvrdě pálí do protipohybu Hudáčka, ale naštěstí pro Slováky těsně vedle brány.
55.
Přesilovka Dánska. Michel Miklík oslabuje svůj tým po podražení dánského soupeře.

Nepřehlédněte

Dánsko: Dahm (Soerensen) – J. Jensen, N. Jensen, M. Lauridsen, Kristensen, O. Lauridsen, Lassen, Bruggisser – Ehlers, Madsen, Regin – Storm, Jakobsen, Hardt – Christensen, Green, Poulsen – Bau Hansen, Russell, Meyer.
Slovensko: J. Hudáček (J. Laco) – Sersen, Čajkovský, Jánošík, Čerešňák, Mikuš, Gernát, Šedivý, Trška – Skokan, Dravecký, Zigo – Miklík, Bližňák, Haščák – Cingel, Kudrna, L. Hudáček – A. Šťastný, Hrnka, Skalický.