Diskuze

Fotbalová senzace. Rusové porazili Španělsko, díky pokutovým kopům míří do čtvrtfinále

Ruští fotbalisté jsou překvapivě ve čtvrtfinále mistrovství světa. V osmifinále senzačně vyřadili Španěly, které po remíze 1:1 porazili po střelách z penaltové značky 4:3. V boji o medaile se Rusové, kteří se představí ve čtvrtfinále MS po 48 letech, utkají s lepším z dvojice Chorvatsko - Dánsko.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.

1. 7. 2018 22:19

Anglická královna si v Timesech přečte 2:1, průběh utkání jí nezajímá.

1. 7. 2018 21:35

Není na čase začít spekulovat o dopingu v ruském fotbalovém týmu...? :o)

0 0
možnosti

P. Haraším 046

1. 7. 2018 21:45

přejete si to? vy byste byl rád, kdyby se u russáků něco našlo? Nějak Vám nerozumím.

0 0
možnosti

1. 7. 2018 21:25

Španělsko mne dost zklamalo, myslel jsem, že předvede daleko kvalitnější výkon. Měli hrát mnohem rychleji. Že vyhráli na držení míče 75:25 ? Ale v jakém prostoru. Žádnou výraznější příležitost si po srovnání na 1:1 nevytvořili, a to na to měli 80 minut. Penalty jsou už loterie a rozhodují nervy.

Podstatně víc bych byl zklamán, kdyby nepostoupili Chorvati. No a zatím to vypadá, že to budou mít proti Dánsku hodně složité. Držím jim palce

1. 7. 2018 20:06

Tak strůjcem vítězství Rusů je hlavně jejich brankář. Španělé byli ve hře lepší, ale ruskou obranu ve druhém poločase přes místy drtivou převahu prostě neprolomili. I když v závěru měli Rusové docela štěstí plus jejich brankář.

0 0
možnosti

1. 7. 2018 20:05

Převálcování vypadá trochu jinak, kurňa...

0 0
možnosti

1. 7. 2018 19:47

Převálcovali? Tak to jsem asi koukal na jinej zápas...

1. 7. 2018 19:13

Odporný fotbal ze strany rusaku opět slavil úspěch. Stejně, jako pred casem Řeku nebo Portugalců. Statistika držení míče 75:25 jasně hovoří za vše.