Diskuze

Fotbalová Slavia nedala branku a dvě dostala. Na podzim bude hrát Evropskou ligu

Fotbalisté pražské Slavie si základní skupinu Ligy mistrů nezahrají. V odvetě 3. předkola podlehli v Kyjevě Dynamu 0:2 a po domácí remíze 1:1 jsou vyřazeni. Ukrajinského favorita v souboji vicemistrů svých zemí poslal v 11. minutě do vedení Benjamin Verbič a pojistku přidal v 74. minutě Arťom Besedin gólem z ofsajdu. Na druhé straně rozhodčí naopak v 38. minutě Stanislavu Teclovi ve sporné situaci vyrovnávací trefu neuznali.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VHK

V. Kotas

14. 8. 2018 21:15

Vědělo se, že Dynamo Kyjev je hodně těžký soupeř. Takže Slavia se nemá za co stydět, zvlášť za dnešní zápas. Jak to, že nemají videorozhodčího, při těchto soutěžích !

0 0
možnosti
KP

K. Pokorný

14. 8. 2018 21:14

Nejsem slávista, ale přeju našim týmům v mezinárodních soutěžích. Kyjev si to zkušeně pohlídal, respektive ošetřil u rozhodčích - co čekat od Ukrajiny, trénované v mafiánských praktikách oligarchů