SLEDUJTE ON-LINE ŽIVĚ 156. LIGOVÉ DERBY PRAŽSKÝCH "S"!
19:25
Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
19:22
19370 diváků vidí vítězství Sparty, v závěru mohl ještě zvýšit vítězství Prudnikov. Slavia doma padla v lize vůbec poprvé, v Edenu po 20 utkáních.

Nepřehlédněte

VZÁJEMNÁ BILANCE: Historická - 269 utkání/123 vítězství Sparty, 63 remíz, 83 výher Slavie...Ligová - 155 utkání/74 vítězství Sparty, 34 remíz, 47 výher Slavie...Česká liga (od roku 1993) - 32 utkání/13 vítezství Sparty, 14 remíz, 5 výher Slavie
93. minuta
V obrovské šanci se ocitl Hušek, ale trefil jen střed branky, do konce utkání chybí jen 90 vteřin, Wilfrieda střídá Prudnikov.
90. minuta
Po žlutých kartách inkasují žluté karty Kušnír i Šmicer. Nastavovat se budou 4 minuty!
88. minuta
Hostující kouč je po kontroverzi se čtvrtým sudím vykázán na tribunu, po něm ovšem mrsknul kelímek s pivem jeden z fanoušků, který mu poté i na tribuně nadává.
88. minuta
Ani nůžky Šenkeříka k vytouženému vyrovnání, které si přeje téměř celý vyprodaný stadion v Edenu, nepřinesly.
86. minuta
Domácí hrají již na riziko, Suchý již hraje na hrotu.
84. minuta
Holenda dostává za stupidní faul šlapák zaslouženou žlutou kartu.
82. minuta
Slavia má obrovský tlak, ale zatím mají hosté štěstí. Kadlece nahrazuje vysoký Holenda.
80. minuta
Vlček nahrazuje Černého. Slavia chce buďto vše nebo nic!
78. minuta
Kontr Wilfried-Kadlec končí jen na boční síti.
76. mintua
Další šance slávisté, Šenkeřík ovšem místo střely na malém vápně ještě přihrával za sebe. Slavia nyní drtí hosty, více jak dvě minuty nepustila hosty od vlastní branky.
75. minuta
Po osmi měsících se na trávník vrací Vladimír Šmicer, přichází i Grancjar.
67. minuta
V obrovské šanci Vasiljevič, jeho střelu z deseti metrů srazil Řepka, domácí pomalu ale jistě utahují šrouby. Proti tribuně vlastních fandů se jim očividně útočí lépe než na druhou stranu.
66. minuta
Následný rychlý protiútok Sparty zastavil špatnou přihrávkou Wilfried.
65. minuta
Obrovská šance Slavie, Belaid trefil z přímého kopu břevno, sparťané následný závar před brankou uhasili.
18:48
V Edenu se nám rozpršelo, komu přinesou kapky deště štěstí, máme za sebou již 62. minut utkání a domácí se zatím do velkých šancí nedostávají.
59. minuta
A další válení, tentokárt Hubáček trefil Kušníra na solar, ovšem tělem. Hosté nyní hrají o desíti.