Diskuze

Slavia podlehla Barceloně 1:2. Ve druhém poločase sešívaní soupeře přehrávali, přesto neberou ani bod

Fotbalisté Slavie prohráli ve třetím z šesti zápasů základní skupiny Ligy mistrů se slavnou Barcelonou 1:2. Pětinásobného vítěze soutěže poslal v Edenu ve třetí minutě do vedení kapitán Lionel Messi, v 50. minutě sice vyrovnal Jan Bořil, ale hned za sedm minut si dal vlastní gól Peter Olayinka.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PH

P68e90p10a 41H61o73r25á41k

23. 10. 2019 23:57

tenhle cinskej klub je stejne banda ubulenejch blbu. neni je treba vubec resit, nemaj stadion, nemaj nic.

0 0
možnosti
JJ

J77o45s27e48f 49J60o48n59á50k

24. 10. 2019 8:36

Ale hrají fotbal na který se dá 90 minut koukat a nestydět se za ně. A to nejsem fanoušek Slávie. Jen více takových týmů u nás v lize a méně nepřejících individuí a český fotbal by mohl jít zase nahoru.