SLEDUJTE ŽIVĚ VŠECHNY DŮLĚZITÉ MOMENTY ODVETY 3. PŘEDKOLA LM!
Po výsledku 1:1 postupuje do 4. předkola Ligy mistrů Tiraspol. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný večer.
UTKÁNÍ KONČÍ! HOSTÉ POSTUPUJÍ DÁL!
90. minuta
Hosté mají standardku a hosté vyrovnávají!!!!!Nadson dává postupové razítko pro hosty.
90. minuta
Už se hraje nastavení, domácí kotel již slaví.
88. minuta
Kouč hostí byl vykázán na tribunu, může se tak posadit vedle slávistického lodivoda Karla Jarolíma. Jaroslava Černého nahrazuje Tafat.
88. minuta
Milan Černý inkasoval žlutou kartu.
88. minuta
Uuuuuuuuuf! Hanuš chybně vyběhl, toho fauloval hostující hráč (na hraně), hosté vstřelili gól. Ten ale sudí Rocci neuznal.
85. minuta
Balima se dostal po přímém kopu ke střele ve vápně, tu však zblokoval Hubáček na roh, ten domácí následně odvrátili.
84. minuta
Hosté se nadechují k náporu, Suchý fauluje před pokutovým územím jednoho z hostujících hráčů. Dostává žlutou kartu.
83. minuta
Suvorova nahrazuje Volkov.
83. minuta
Milan Černý našel Vasiljeviče, jeho centr však hostující obrana odvrátila.
80. minuta
Domácí brankář Hanuš kryje míč před dotírajícím Frankou, který ho navíc fauloval.
77. minuta
Vlček se vřítil jako tank do vápna, ovšem jeho zpětná přihrávka nenašla žádného ze spoluhráčů.
Utkání sleduje v Edenu 13 438 diváků. A další tisíce při on-line na Lidovky.cz!
73. minuta
Ze hřiště odchází hrdina Slavie - Adam Hloušek. Nahrazuje jej Milan Černý, který nahradí Hlouška i v pozici na hřišti, tedy pod hrotem Vlčkem.
72. minuta
Mamaha nahrazuje na hřišti Bulat.
71. minuta
Balima dostává žlutou kartu, do vápna následně centruje Vasiljevič, v něm je velký boj o míč, domácí nakonec faulují.
70. minuta
Čelůstka se pokusil vyslat zadovkou Jandu před branku soupeře, obrana Tiraspolu byla ovšem pozorná. Jandovi se nepodařilo se dostat do vápna ani napodruhé.