ČERNÁ HORA - ČESKO 0:1
Téměř čtvrt miliardy korun získal český fotbal za postup na mistrovství Evropy. V přepočtu více než 200 milionů korun získá FAČR od UEFA za účast na turnaji, deset milionů vynesou bonusy od sponzorů české asociace a další peníze mohou přinést úspěšné výsledky na samotném šampionátu.
93. minuta
důležité
Je konec! Český tým vítězí i v Černé Hoře a z baráže postupuje na Euro.
90. minuta
Utkání už se spíše jen dohrává. O postupujícím je rozhodnuto - mistrovství Evropy si zahraje Česká republika.
87. minuta
Černá Hora
Vučinič pokračuje ve střeleckém trápení. Na hranici velkého vápna dostal nabito od Jovetiče, ale opět z dobré pozice Čechovu branku přestřelil.
84. minuta
Ze hřiště se poroučí Tomáš Pekhart. Na závěr baráže se na hřiště podívá Málan Baroš.
81. minuta
gól
Češi vedou 1:0! Jiráček na hranici pokutového území dlouho naznačoval, že nahraje. Nakonec se rozhodl pro samostatnou akci, čímž překvapil domácí obranu, a v tváří tvář brankáři se nezmýlil.
79. minuta
Jovetič postupoval středem hřiště, nakonec však přihrál do strany. Vukčevič na Kadlece nevyzrál.
76. minuta
Vučinič se opět zmocnil míče v pokutovém území. Čeští obránci se k němu včas seběhli a nakonec ho odzbrojili.
74. minuta
Černá Hora
Tlak Černohorců roste. Vstřelený gól může celou baráž ještě hodne zdramatizovat.
71. minuta
Černá Hora
Vučinič si zasekávačkou položil Plašila, který odklouzal do zámezí. Pak ani nadvakrát střelou z úhlu brankáře Čecha nepřekonal.
69. minuta
Václava Pilaře střídá Daniel Kolář.
67. minuta
Češi se řítili na branku Božoviče v přečíslení. Rosický odcentroval, ale Pekhart se k hlavičce neprosadil.
66. minuta
Rychký výpad domácích zastavil až skluzem Kadlec. Následně karetní napomenutí vidí Sivok a Drinčič.
64. minuta
Český tým se po dlouhé době ocitl na polovině soupeře. Po vlastní ose se snažil prosadit Tomáš Pekhart, utopil se ale v kličkách.
63. minuta
Černá Hora
Vučunič podruhé v krátké době nedovoleně srazil Kadlece. Nyní vidí žlutou kartu.
62. minuta
Češi ztrácí míč příliš brzy. Ani kapitán Rosický nedokáže uklidnit hru a balon udržet v moci. Černohorci tak mají spoustu času na ofenzivu.
60. minuta
První střídání kouče Michala Bílka. Jana Rezka nahradí na pravé straně zálohy Zdeněk Pospěch.
57. minuta
Černá Hora
Domácí si vytvořili tlak a do pokutového území "sázeli" jeden centr za druhým. Čechy pak ale zachránil ofsajd.
56. minuta
Gebre Selassie na poslední chvíli padl po nohy Vučiničovi, který už si nabíhal za obranu.