ČESKO - ŠPANĚLSKO 0:2
Utkání končí. Španělé si z České republiky odváží výhru 2:0, když se v první půli prosadili Mata a Xabi Alonso.
93. minuta
Rosický ve vápně soupeře uvolnil Pekharta, kterého zastavil skluz hostujícího obránce. Z rohu Češi nevystřelili.
90. minuta
Rozhodočí tohoto kvalifikačního utkání nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
88. minuta
Utkání už se dohrává z povinnosti. Jednoznačným vítězem jsou hráči Španělského výběru, kteří proti Česku na hřišti jasně dominovali a prokázali pověst nejlepší reprezentace na světě.
85. minuta
Poněkolikáte se Letnou nesl pokřik ochozů: "Bílek ven! Bílek ven! Bílek ven!"
81. minuta
Španělsko
Utkání připomíná hru kočky s myší. Španělé dál obléhají branku Petra Čecha. Toho proti Xaviho střele zpoza pokutového území zachránilo břevno.
78. minuta
Španělsko
Martinez se prosadil přes Kadlece a ocitl se před Čechem. Ten střelu vyškrábl alespoň na rohový kop. Míč totiž proskákal několik čísel těsně vedle levé tyče.
76. minuta
Španělsko
David Villa se ocitl tváří v tvář Petru Čechovi. Snažil se českého brankáře překonal lobem, ale rozvlnil pouze horní síť.
75. minuta
Španělsko
Hra se přelévala kolem českého pokutového území. Dlouho převahu zakončil hodně nepřesnou střelou střídající Martinez.
71. minuta
Španělsko
Xabi Alonso utkání nedohraje. Po zákroku Hübschmana míří ze hry. Nahradí ho Martinez.
70. minuta
důležité
Ostrý zákrok Tomáše Hübschmana na Xabiho Alonso. Český záložník zajel skluzem do holeně hráče Realu Madrid a vidí červenou kartu. Je tudíž jasné, že Hübschman si příští utkání v Litvě nezahraje.
Utkání přímo na Letné sleduje 17 873 diváků.
66. minuta
Na dostřel se dostal z druhé vlny obránce Kadlec. V rozhodující chvíli ale balon nezpracoval. Tyto "drobnosti" hloubí obrovskou výkonnostní propast mezi oběma týmy.
65. minuta
Španělé hrají přesto to, co potřebují. České útoky jsou navíc bezzubé a Casillas doposud příliš práce neměl.
62. minuta
Tribuny se rozjásaly. Dochází totiž ke střídání. Ze hřiště jde Baroš, nahradí ho Pekhart.
59. minuta
Španělsko
Pas Xabiho Alonsa opět mířil na Matu za českou obranu. Hráč londýnské Chelsea si ale nepohlídal postavení a vybíhal z ofsajdu.