SKOTSKO - ČESKO v sobotu 3. 9. 2011 od 16:00
důležité
Utkání je u konce. Češi utekli hrobníkovi z lopaty a ve Skotsku vyválčili remízu 2:2.
90. minuta
Skotsko
Skotové se dožadovali pokutového kopu, jenže místo něho obdržel žlutou kartu Berra za simulování.
90. minuta
Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.
90. minuta
gól
Gól! Je vyrovnáno. Kadlec dělovkou pod břevno vyrovnal na 2:2.
89. minuta
důležité
Češi budou zahrávat pokutový kop za faul na Rezka. Český útočník pravděpodobně faul přifilmoval.
89. minuta
Pekhartova střela z šestnácti metrů nebyla nebezpečná. Češi dál pokračují v obléhání pokutového území domácích.
88. minuta
Čeští fotbalisté se snaží útočit, ovšem defenzivní palisáda Skotska je v závěru utkání téměř nepropustná.
82. minuta
Skotsko
Pod druhou českou branku se podepsala velká Rajnochova chyba. Ve skluzu totiž nezasáhl přihrávku Skotska, míče se zmocnil Miller a pronikl až do pokutového území, tam se rozhlédl a milimetrovou přihrávkou našel Fletchera, pro něhož nebyl problém skórovat - 2:1.
82. minuta
gól
Gól! Skotsko vede 2:1.
81. minuta
Skotsko
Huttonův centr do vápna se stal kořistí pro brankáře Laštůvku.
78. minuta
Baroš vyslal centr do pukotévho území. Míče se u brankové čáry ujal Rezek a z velkého úhlu dělovkou trefil Plašila, od jehož hrudě se balon odrazil do sítě.
78. minuta
gól
Gól! Česko vyrovnává na 1:1.
77. minuta
Jiráček Rosického přihrávku na hřišti nechytil. Poté jej Michal Bílek vystřídal za Pekharta.
75. minuta
Skotsko
Skotové v těchto fázích utkání pouze brání.
70. minuta
Rosického bomba z hranice pokutového území trefila Rezka. Míč přitom zřejmě mířil do sítě.
66. minuta
Skotsko
Velká šance Skotů. Morrison z postranní hranice pokutového území našel na malém vápně Naismithe. Míč poté putoval jen těsně vedle tyče.
65. minuta
Po přímém kopu Rosického hlavičkoval Sivok. Míč z jeho temene putoval na Hubníka, jemuž se ale míč zamotal mezi nohama a následná střela mířila mimo.