Šel rozhodčí na ruku Slavii? V zápase s Libercem nevyloučil za zakopnutí míče Hušbauera

10:30
PRAHA - Fotbalisté Slavie měli podle komise rozhodčích v uplynulém 5. kole první ligy proti Liberci dohrávat v oslabení.

Josef Hušbauer foto: MAFRA - Michal Růžička/Dan Materna

Sparta už je znovu na hraně zpackané sezony. Je Jílek schopný vylepšit její defenzivu?

Rozhodčí Emanuel Marek chybně odpustil záložníkovi Pražanů Josefu Hušbauerovi druhou žlutou kartu a tím pádem vyloučení za nesportovní chování. Komise o tom informovala v komuniké.

Hušbauer v 73. minutě takticky fauloval na polovině hřiště, dostal žlutou kartu a následně ve vzteku zakopl míč.

Josef Hušbauer v objetí s Tomášem Necidem.
Josef Hušbauer oslavuje svoji vítěznou branku

Rozhodčí mu ale druhé napomenutí neudělil a vyloučení mu odpustil. Slavia ve zbytku utkání udržela vedení a zvítězila 1:0, čímž si pojistila první místo v tabulce.

Chyby se dopustil také sudí Pavel Franěk. V 15. minutě nedělního utkání mezi Mladou Boleslaví a Spartou neodpískal pokutový kop pro domácí a penaltu nařídil až po zhlédnutí záběrů, které mu odeslal videorozhodčí.