Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

15:58
JANOV - Fotbalisté Sampdorie Janov v italské lize remizovali 2:2 s Fiorentinou. Český reprezentant Patrik Schick tentokrát přispěl asistencí na druhý gól Janovanů. Sampdoria tak na devátém místě ztrácí na osmou Fiorentinu stále sedm bodů.

Patrik Schick se raduje s parťáky. foto: ČTK/AP

Schick podruhé za sebou nastoupil v základní sestavě a znovu patřil ke klíčovým hráčům. Už v páté minutě odtáhl obránce a na kolmou přihrávku si naběhl Bruno Fernandes, který otevřel skóre.

V 71. minutě pak za vyrovnaného stavu předvedl Schick hezkou akci po pravé straně a mezi dvěma obránci prostrčil míč na nabíhajícího Rickyho Álvareze, který střelou k tyči přiblížil Sampdorii k výhře. Jenže v poslední minutě srovnal Babacar.

Italská fotbalová liga - 31. kolo

Sampdoria Janov - Fiorentina 2:2 (5. Fernandes, 71. Álvarez - 60. Rodriguéz, 89. Babacar), 15:00 AC Milán - Palermo, Boloňa - AS Řím, Cagliari - FC Turín, Crotone - Inter Milán, Udine - FC Janov, 20:45 Lazio Řím - Neapol.