Satoranský si vytvořil další nové maximum, tentokrát zaznamenal 11 asistencí

6:47
New York - Basketbalista Tomáš Satoranský po otřesu z předchozího zápasu nechyběl v základní sestavě Washingtonu a ve středečním utkání NBA se radoval se spoluhráči po velkém obratu z vítězství 118:113 v New Yorku nad Knicks. Wizards v prvním poločase inkasovali 72 bodů a byli pozadu až o 27 (41:68), po změně stran ale byli pány palubovky oni.

Satoranský stejně jako v sobotu vytvořil nový osobní rekord, tentokrát 11 asistencemi foto: ČTK

Satoranský se rychle zotavil ze zranění hlavy z předchozího utkání s Chicagem, ve kterém zazářil životními 25 body. A stejně jako v sobotu si vytvořil osobní rekord v soutěži, tentokrát 11 asistencemi. Za 33 minut hry také nastřílel devět bodů a připsal si čtyři doskoky a tři bloky.

Basketbalista Tomáš Satoranský z Washingtonu nastřílel v NBA v utkání s...
Tomáš Satoranský z Washingtonu Wizards v akci.

K osmé porážce Knicks v řadě přispěl nejvíce Bradley Beal, autor 36 bodů. V domácím týmu dal o bod víc Tim Hardaway, z toho 32 jich měl na kontě už po prvním poločase. Washington vyhrál sedmý z devíti duelů od zranění hlavní hvězdy týmu Johna Walla.