NBA: Satoranský si 12 body vyrovnal osobní maximum v NBA, Wizards ale prohráli

8:31aktualizováno  9:32
NEW YORK - Tomáš Satoranský si ve středu vyrovnal osobní střelecké maximum v NBA, ale jeho dvanáct bodů basketbalistům Washingtonu na výhru nad domácí Philadelphií nestačilo. Wizards mohutně finišovali, v poslední čtvrtině vstřelili 48 bodů a z toho český rozehrávač deset, ale z vítězství 118:113 se radoval soupeř.

Tomáš Satoranský se pokouší skórovat v zápase s Philadelphií. foto: ČTK

Vedle střeleckého maxima sezony dostal Satoranský také zatím největší čas na hřišti v tomto ročníku a s bezmála 29 minutami byl dokonce nejvytíženějším hráčem týmu. Z pozice náhradníka zaznamenal také osm asistencí. Jediná finální přihrávka jej dělila od vyrovnání osobního rekordu v zámořské soutěži a dvě od druhého double doublu v kariéře.