Rosický po dalším návratu zařídil gólem bod

18:17
LONDÝN - Bod domácím v zápase Arsenalu s Evertonem zajistil gólem v druhé minutě nastavení český záložník Tomáš Rosický. Zápas skončil 2:2.

Rosický a Fabregas slaví. foto: ČTK

Devětadvacetiletý český fotbalista gólem oslavil novou smlouvu, kterou s klubem podepsal v pondělí.

Arsenal v utkání prohrával od 12. minuty po gólu Leona Osmana, díky Brazilci Denilsonovi však ještě do přestávky vyrovnal. Podruhé poslal Everton do vedení devět minut před koncem Steven Pienaar.

Bod za remízu ale nakonec domácím zajistil Rosický, který přišel na hřiště v 65. minutě za Aarona Ramseyho. Po rychlé kombinaci dostal přihrávku od Abou Diabyho a střelu českého záložníka tečoval do sítě evertonský obránce Lucas Neill.

Arsenal remízou promeškal možnost posunout se na druhé místo v tabulce.

Momentálně je třetí a na vedoucí Chelsea ztrácí tři body. Za druhým Manchesterem United, který má však večerní zápas s Birminghamem k dobru, zaostává o bod.