Ronaldo nedal penaltu a Real pouze remizoval. Na Barcu ztrácí už devět bodů

23:00
Fotbalisté Realu Madrid ve španělské lize pouze remizovali na stadionu Málagy 1:1 a po 25. kole zaostávají za první Barcelonou už o devět bodů. Ztratilo i druhé Atlético, které na domácím hřišti remizovalo 0:0 s Villarrealem.

Cristiano Ronaldo zahozenou penaltou odmítl výhru. foto: Reuters

Suárez opět řídil výhru Barcelony. Ta vede před Atlétikem už o devět bodů

Real se dostal do vedení po půlhodině hry. Kroos našel z přímého kopu ve vápně volného Cristiana Ronalda a portugalský útočník míč i s pomocí zad poslal za Kameniho.

Sám Ronaldo mohl už o dvě minuty později snížit, jenže po zákroku na něj samotného nedokázal z pokutového kopu domácího brankáře překonat.

La Liga - 25. kolo:

Vigo - Eibar 3:2 (31. a 69. Guidetti, 39. Jonny - 84. Saúl z pen., 87. Inui)

Vallecano - FC Sevilla 2:2 (43. Manucho, 62. Miku - 10. N’Zonzi, 20. Iborra)

Málaga - Real Madrid 1:1 (66. Albentosa - 33. Ronaldo)

Bilbao - San Sebastian 0:1 (17. Jonathas)

Granada - Valencie 1:2 (90.+3 Méndez - 90.+1 Mina, 55. Parejo)

Atlético Madrid - Villarreal 0:0

Kameniho zákrok fotbalisty Málagy nabudil a do konce zápasu už měli více šancí než Real.

Ještě před přestávkou Navas vytáhl nohou na břevno střelu Juanpiho, další skvělý zákrok předvedl proti tečovanému pokusu Horty, ale v 66. minutě už domácí vyrovnali.

Centr Wellingtona propadl na zadní tyč až k Raúlovi Albentosovi, který míč poslal pod břevno. Otočit utkání mohl o deset minut později Charles, ale jeho hlavičku zneškodnil skvělý Navas.

Využít zaváhání Realu nedokázalo Atlético, které také pouze remizovalo. Svěřenci Diega Simeoneho na domácím hřišti nedokázali najít recept na obranu čtvrtého Villarrealu a remizovali 0:0.