Diskuze

Penalta byla zvláštní, uznal Dočkal. Sparta v nastavení otočila zápas na Dukle

Fotbalisté Sparty otočili dohrávku 19. kola Synot ligy s Duklou a po výhře 2:1 stáhli náskok vedoucí Plzně na osm bodů. Oba vedoucí týmy tabulky si to rozdají v neděli na Letné. Svěřenci kouče Zdeňka Ščasného vstřelili oba góly až v posledních devíti minutách hry. Nejprve snížil v 88. minutě Juliš, aby v šesté minutě nastavení potrestal spornou červenou kartu pro domácího brankáře Filipa Radu za oplácení vůči Davidu Lafatovi proměněnou penaltou Bořek Dočkal.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.

21. 4. 2016 7:12

Pan rozhodčí předvedl zase pěkný cirkus!!! Kdy už to Napomáhání Sparte skončí??? Když to nejde hrou, tak nastoupí 12 hráč Sparty jménem Pepik Sudí!!!

21. 4. 2016 0:21

Lžifata and Neščasný. Koukám na fotbal a na hokej už přes dvacet let, ale furt se děje něco nového, nečekaného, nevídaného...

0 0
možnosti

20. 4. 2016 22:59

Hlavně že Sparta brečí, že Plzni pomáhají rozhodčí. Tahle penalta asi také neměla být. Že Lafata po strčení do hlavy upadl a vypadal, že mu brankář rozbil hlavu namaděru, je ukázkou divadýlka i u fotbalových reprezentantů. Ubožáci.