24. září 2011 12:52 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Řepka za rezervu Sparty nenastoupil, ta je poslení

Jablonec - Sparta (Tomáš Řepka) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jablonec - Sparta (Tomáš Řepka) | foto: ČTK

PRAHA Rezerva fotbalové Sparty prohrála ve druhém lize doma 1:2 s Jihlavou a po osmi utkáních je stále poslední. Obránce Tomáš Řepka, který v týdnu odmítl přestup do Příbrami, za "béčko" letenského týmu nenastoupil.

Svěřenci Zdeňka Svobody utrpěli pátou porážku za sebou a sedmou celkově v soutěži. Jihlavu poslal do vedení v 17. minutě bývalý hráč sparťanské rezervy Jungr, ke kterému se ve skrumáži před brankou odrazil míč po centru a následné Mešanovičově hlavičce.

GRAFIKA: Řepka se rozhodl zůstat na Letné. Kdo měl také ve Spartě problémy?

Právě bosenský útočník pak dvě velké šance zahodil, ale po hodině hry přece jen zvýšil na 2:0. Po rychlé akci Tecl poslal míč Mešanovičovi, který zavěsil do horního rohu odkryté branky. Deset minut před koncem jihlavský Karlík trefil břevno.

Vzápětí se střelecky prosadili i sparťané zásluhou Nádeníčka, který se dostal do šance ve vápně a proměnil ji. V poslední minutě mohl vyrovnat Rada, ale z otočky přestřelil.