Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

21:56
Barcelona rozdrtila Real na jeho hřišti 6:2 a je krůček od titulu. Přeji vám příjemný zbytek večera a dobrou noc.
87. minuta
Bojan vyškolil u postranní čáry Heinzeho, nacentroval na Messiho, ten ale patičkou gól nedal.
85. minuta
Tourého střídá Bojan, Iniestu pak další mladík Busquets.
84. minuta
García dostává žlutou kartu.
83. minuta
Goooooooooooooooooooooool! Pigué vystartoval do brejku, Eto´o mu předložil loženku, ten ji napoprvé neproměnil, napodruhé již ano - 2:6.
79. minuta
Především filmujícího Robbena nahrazuje Javi García.
75. minuta
Gooooooooooooool! Začíná to zavánět debaklem! Xavi vyslal další kolmici na Messiho, ten naznačil dvakrát střelu na Casillase a pak jemně zakončil - 2:5.
74. minuta
Cannavaro fauloval v pokutovém území Iniestu, sudí domácím odpustil penaltu.
72. minuta
Na hřiště přicházi Rafael van der Vaart. Nahradil Ramose a hned fauluje Alvese.
67. minuta
Keita, Iniesta, Eto´o si hráli na hraně pokutového území, posledně jmenovaný ale přidal kličku navíc a nakonec ani nevystřelil.
65. minuta
Barcelona kontroluje hru, domácí jsou zatím bez šancí.
61. minuta
Keita nahrazuje Henryho, posune se na střed, nalevo se přesune Iniesta.
58. minuta
Huntelaar nahrazuje Marcela.
58. minuta
Gooooooooooooooooooool! Henry si po další kolmici poradil s vyběhnuvším Casillasem a ze 20 metrů se nemýlil - 2:4.
56. minuta
Gooooooooooooooooooool! Robben si konečně vykoledoval faul hostí, z přímého kopu skvěle nacentroval a Ramos z pěti metrů s přehledem zavěsil.
54. minuta
Messi se prodíral po pravé straně, nezastavili jej ani tři spoluhráči, Casillas opět skvělý.
51. minuta
Robben se snažil vykoledovat si penaltu, nepodařilo se mu to. Podle opakovaných záběrů se sudí rozhodl správně.
47. minuta
Barcelona zatím řádí dál, střele Iniesty chyběly centimetry.
46. minuta
Začal druhý poločas. Dovede se Real zvednout?
20:49
První poločas utkání je u konce, Barcelona zaslouženě vede 3:1. Těším se na druhý poločas.