Real v dohrávce prohrál ve Valencii. Nevyužil šanci vzdálit se Barceloně

20:45
valencie - Fotbalisté vedoucího Realu Madrid v dohrávce 16. kola španělské ligy překvapivě prohráli ve Valencii 1:2 a nevyužili šanci vzdálit se druhé Barceloně. „Bílý balet“ má na obhájce titulu v tabulce bodový náskok a ještě jeden zápas k dobru.

Fotbalisté Valencie se radují z cenného skalpu. foto: Reuters

Real ve Valencii vůbec nezvládl začátek. Už ve čtvrté minutě otevřel skóre povedenou ranou z otočky Simone Zaza a za pět minut zvýšil po rychlé akci Fabián Orellana.

Hosté se vzpamatovali až v předposlední minutě první půle, kdy snížil hlavou Ronaldo a připsal si patnáctý gól v tomto ročníku La Ligy. Hvězdný Portugalec tak oslavil 700. zápas na klubové úrovni.

Po změně stran ale už madridský favorit s výsledkem nic neudělal a utrpěl druhou ligovou porážku v sezoně. Valencie po druhém vítězství za sebou poskočila na čtrnácté místo neúplné tabulky.