Real Madrid porazil po obratu Betis 3:2, z penalty rozhodl Ramos

Fotbalisté Realu Madrid foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté Realu Madrid porazili ve 3. kole španělské ligy po obratu Betis Sevilla 3:2 a poprvé v ligové sezoně vyhráli. V 82. minutě rozhodl z penalty kapitán Sergio Ramos.
  23:47

„Bílý balet“, který v úvodu La Ligy remizoval v San Sebastianu 0:0, vedl od 14. minuty po trefě Federica Valverdeho. Během 35. až 37. minuty domácí otočili skóre.

Tři minuty po pauze Real srovnal díky vlastní brance Emersona. Stejný hráč byl o dvacet minut později vyloučen a Real přesilovku zužitkoval z pokutového kopu, který „panenkovsky“ proměnil tradiční exekutor Ramos.

San Sebastian zvítězil na hřišti nováčka Elche 3:0. Další nováček Huesca remizoval ve Valencii 1:1 a duel Alavés - Getafe skončil bez branek.

Španělská fotbalová liga - 3. kolo:

Alavés - Getafe 0:0,

Valencie - Huesca 1:1 (38. Wass - 63. Siovas),

Elche - San Sebastian 0:3 (55. Portu, 77. Januzaj z pen., 90.+4 López),

Betis Sevilla - Real Madrid 2:3 (35. Mandi, 37. Carvalho - 14. Valverde, 48. vlastní Emerson, 82. Ramos z pen.).