Rangers snížili semifinálovou sérii na 2:1

9:43
NEW YORK - New York Rangers včerejší výhrou snížili stav semifinálové série východní konference na 2:1. Buffalo má nyní náskok jednoho vyhraného zápasu. První gól vstřelil Jaromír Jágr, v prodloužení rozhodoval Michal Rozsíval.

Hokejisté New Yorku Rangers zvítězili v třetím utkání semifinále Východní konference NHL nad Buffalem 2:1 v prodloužení a stav série snížili na 1:2.

O obě branky Jezdců se postarali čeští hráči. Skóre zápasu otevřel na začátku druhé třetiny Jaromír Jágr po asistencích Martina Straky a Marka Malíka, ve třetí části ovšem Sabres vyrovnali díky přesilovkové trefě Daniela Briera.

Utkání se prodlužovalo a o úspěchu domácích rozhodl až v 97. minutě český obránce Michal Rozsíval.

Výhodu domácího prostředí naopak nevyužili hokejisté Vancouveru, kteří podlehli Anaheimu 2:3. Kačeři se tak v sérii ujali vedení 2:1. Nahrávkou se do statistik utkání zapsal český zadák Canucks Lukáš Krajíček.