Online reportáž

60
Konec zápasu.
60
Fanoušci odpočítávají poslední vteřiny střetnutí. Ve Zlíně dnes propuknou mistrovské oslavy!
59
Brněnské naděje se přiblížily k bodu mrazu. Koreis jde na trestnou lavici, hokejisté PSG budou hrát přesilovku. To znamená i vhazování v jejich útočném pásmu. Čiliak musí zpět do brány.
58
Brno už riskuje v šesti s prázdnou brankou! Dvě minuty do konce. Dvě minuty, které dělí Zlín od extraligového titulu.
57
Zlínský muž s maskou měl zakrytý výhled, přesto jej nahození Kováčika nezaskočilo. Hosté už jsou v pěti, hledištěm se nesou mexické vlny. Ale Zlín má plné ruce práce, prakticky celou třetí třetinu jsou domácí pod tlakem.
56
Z televizního záběru bylo patrné, že puk přešel za brankovou čáru. To ale po kopnutí bruslí a navíc ve chvíli, kdy nebyla brána ve svém postavení. Gól neplatí.
56
Brno možná docílilo branky! Rozhodčí jde telefonovat, po skrumáži před Kašíkem totiž ztratil černou pryž z dohledu.
55
Patrik Urbanec si jde odpočinout na lavici hanby za sekání. Kometa se může dostat soupeři na dostřel, má k tomu ideální příležitost.
54
Tomáš Žižka se nyní zjevil dvakrát v hlavní roli. Jeho pěkná střela nejprve pořádně protáhla Kašíka a obránce se vzápětí ihned vydal bránit. V Čiliakově kleci však nakonec skončil on sám a ještě se pustil do strkanice se soupeřem, ovšem vylučovat se nebude.
53
Hra se otevřela, kotouč létá z jedné strany hřiště na druhou. Navrch má každopádně Komety, ale v útoku chybí hostům větší klid.
52
Pivko byl v dobré palebné pozici. Ale střela z kruhu mu příliš nesedla - kotouč orazítkoval pouze Kašíkovu hruď a před klecí Kašíka už se hráči staví na buly.
51
Bude se pokračovat ve čtyřech na obou stranách. Melenovský a Koreis vyfasovali shodně dvě minuty za hrubost po menší potyčce.
50
GÓL! Ovšem nyní už je puk v síti. Kličkovaná Vojtěcha Němce sklidila úspěch, hbitý forvard pokořil obranu i gólmana a Kometa snižuje deset minut před koncem na 3:5.
48
Brněnskou naději mohl přiživit Žižka, ale bekhendem si na pozorného Kašíka nepřišel. Zlínský gólman potvrdil roli hrdiny celé série.
47
Hokejisté PSG rozhodně nikam nespěchají. Vědí, že už mají titul na dosah. Nicméně Kometa sympaticky bojuje, drží se v pásmu a vyměňuje si přihrávky.
46
Rozhodčí vykazují na trestnou lavici Tomáše Svobodu, útočník si odsedí desetiminutový trest za nesportovní chování. Köhler teď ve středním pásmu jen poslal puk za brněnskou branku a odchází střídat. Zlín už nic složitého nevymýšlí.
44
Kubiš mohl přidat šestý gól! Byl sám před Čiliakem, ale svůj blafák nedotáhl do zdárného konce. Přitom mu stačilo jen zasunout puk za gólmanův beton... Zlín to ale zatím mrzet nemusí, jeho fanoušci už na tribunách zpívají.
43
Čermák už trošku z frustrace nedovoleně atakoval protihráče, za což odjíždí pykat. Před Zlínem je další přesilová hra.
42
GÓL! Köhlerovo dloubnutí nejprve úspěch neslavilo, po následném vhazování už se už ale Zlín raduje. Do střelecké listiny se zapsal Jiří Ondráček, jehož střela se přikulila přes Čiliakovu lapačku a doputovala až za brankovou čáru. To vše ve chvíli, když už Brno hrálo v plném počtu.
41
Začala třetí třetina. Hokejisté PSG ještě dohrávají přesilovou hru, ale u puku je Brno a vyváží puk do neutrálního pásma.

Nepřehlédněte

Branky a nahrávky: 5. Köhler (Leška, Urbanec), 14. Čajánek (Kubiš, Urbanec), 20. Zámorský (Leška, Köhler), 26. Zámorský (Marušák, Leška), 42. Ondráček (Melenovský) -10. Žižka (T.Svoboda, Němec), 30. Kuboš (Koreis), 50. Němec (Kováčik, Svoboda).
PSG Zlín: Kašík (Štůrala) - Zámorský, Urbanec, Kotvan, Marušák, Řezníček, Matějíček, Horák - Holík, Čajánek, Honejsek - Köhler, Leška, Balaštík - Kubiš, Melenovský, Ondráček - Čech, Sedláček, Okál.
HC Kometa Brno: Trvaj (Čiliak) - Dlapa, Hanzlík, Kempný, Kováčik, Žižka, Kuboš, Dujsík - Pivko, Čermák, Zohorna - Káňa, Němec, T. Svoboda - J. Svoboda, Koreis, Vondráček - Burian, Raška, Mrázek.