První zápas, první gól. Schick se trefil v poháru, Leverkusen soupeře zničil 7:0

Rudi Völler, Patrick Schick a Simon Rolfes. Český útočník patří Leverkusenu. foto: twitter.com/bayer04fussball

Leverkusen - Nastoupil do druhého poločasu a jedním zásahem se podílel na drtivém vítězství 7:0. Fotbalista Patrik Schick má za sebou debut v dresu Leverkusenu, který ho minulý týden přivedl z AS Řím. Bundesliga odstartuje příští týden.
  7:19

Schick dal svůj první gól v novém klubu proti Eintrachtu Norderstedt, který hraje v Německu čtvrtou nejvyšší soutěž. S Leverkusenem v prvním kole poháru prohrával už o poločase 0:6...

Patrik Schick společně se Simonem Rolfesem.
Patrik Schick (druhý zleva) při rozcvičce před utkáním proti Atléticu Madrid.

Schick, za něhož Bayer zaplatil Římanům více než 700 milionů korun, dal jediný gól druhého dějství po rohovém kopu. Zblízka doklepl za záda brankáře hlavičku Bendera, která se odrazila od břevna.

Koeman se v Barceloně uvedl výhrou v přípravě. Messi nastoupil s kapitánskou páskou

Nejdražší český fotbalista současnosti nastupoval v Německu už v minulé sezoně: za Lipsko, kde hostoval, nastřílel deset gólů ve dvaadvaceti bundesligových zápasech.

Teď má být útočníkem číslo jedna v Leverkusenu, jenž po čas léta prodal Kevina Vollanda do Monaka a Kaie Havertze do Chelsea.

To byly největší ofenzivní hvězdy v týmu. Schick se jim má nyní přinejmenším vyrovnat.

Šárka Hamrusová: Díky laktační poradkyni jsem si přestala myslet, že je chyba ve mně

Šárka chtěla kojit. Chvíli to ale vypadalo, že se jí to nepodaří. Díky správně zvolené laktační poradkyni nakonec dosáhla úspěchu. Poslechněte si...