Diskuze

Prohra mrzí, ale těší mě, že o nás hráči Chelsea mluvili jako o nejlepším týmu, přiznal kouč Slavie Trpišovský

Spokojený se hrou, ale smutný z toho, že se jeho svěřencům nepodařilo proměnit dvě velké gólové šance, byl po zápase s Chelsea Jindřich Trpišovský. Podle něj ale má Slavia i přes domácí prohru 0:1 šanci na postup, pokud za týden v Londýně předvede podobný výkon jako v první půli.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JR

12. 4. 2019 10:28

Slávka byla dobrá, ale kompliment od hráčů Chelsea, bych bral jako obyčejnou slušnost od vítězného manšaftu.

0 0
možnosti
JV

12. 4. 2019 8:27

Viděl jsem l. poločas a ještě částečně prospal, ale mohu potvrdit, že sešívky hrály výborně. Dnes kouknu odpo na záznam celého utkání..