26. prosince 2016 12:00 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Posílám lásku a polibky. Usměvavá Kvitová děkovala květinovým přáním k Vánocům

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Petra Kvitová poděkovala na dálku svým fanouškům za podporu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Petra Kvitová poděkovala na dálku svým fanouškům za podporu. | foto: ČTK

PROSTĚJOV Petra Kvitová opět prokázala, že je velkou bojovnicí. Pouhých pět dní od přepadení zlodějem, který ji pořezal na levé ruce a způsobil ji zranění, které dvojnásobná wimbledonská vítězka bude léčit více než půl roku, se fanouškům odměnila na svém facebookovém profilu vánočním přáním.

„Posílám lásku a polibky. Děkuji vám, že jste zaplnili můj dům květinami,“ napsala usměvavá Petra, která v pokoji plném květin od svých fanouškům posílá zdravou pravou rukou všem svým příznivcům vzdušný polibek.

Šestadvacetiletá tenistka už na páteční tiskové konferenci poděkovala chirurgům ve Vysokém nad Jizerou, že může Vánoce trávit doma v Prostějově.

Petra Kvitová při setkání s novináři po propuštění z nemocnice poté, co ji byli operované prsty levé ruky. Kvitovou napadl v úterý v jejím bytě neznámý útočník (vlevo její kondiční kouč David Vydra).
Zleva kondiční trenér David Vydra, tenistka Petra Kvitová a trenér Jiří Vaněk se smějí na tiskové konferenci v Praze.

„Den ode dne se cítím lépe, jsem ráda, že nebudu na Vánoce v nemocnici. Čtyři dny po operaci je to dobrý. Chci moc poděkovat lidem, kteří mi byli v posledních dnech nejblíž,“ uvedla Petra na tiskové konferenci.

„Nechtěla bych na nikoho zapomenout. Ať už je pan profesor Kolář, lidé z nemocnice v Prostějově, pan doktor Kebrle a primářka Schmoranzová ve Vysokém nad Jizerou. Patří jim obrovitánský dík za to, co předvedli,“ dodala Kvitová.

larJaroslav Šindelář
  • 0Diskuse
Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?
Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství, spustila se lavina vzpomínání. Redakce se smíchem rázem otřásala v základech. Jedna si ostříhala řasy, druhá si touhu po papouškovi splnila v bažantnici, třetí nutila mladší sestru jíst mrtvé mouchy… a to není zdaleka všechno!