DUEL PORTUGALSKO-KLDR SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
Duel končí, Portugalci se díky výrazné výhře přiblížili postupu. Děkuji vám za pozornost a sledujte i nadále naše aktuální zpravodajství z MS. Již zítra se pak rozjede seriál on-line přenosů ze všech duelů závěrečného kola základních skupin MS!
Góóóóól! Sedmý gól Portugalců vstřelil hlavou Tiago, Korejci absolutně rezignovali na obranu.
Góóóóól! Obrovskou chybu korejské obrany využil k uklidňující (pro sebe) brance Ronaldo. Měl při něm i obrovskou dávku štěstí!
87. minuta
Veloso vystřelil z pětadvaceti metrů, ale tentokrát hodně minul!
85. minuta
Portugalci se fotbalem baví. Korejci už by to měli rádi za sebou.
81. minuta
gól

Góóóóól! Střídající Liedson se trefuje po obrovské chybě stopera Ri, skvěle nacentroval Duda.

• Portugalsko - KLDR.

Portugalsko - KLDR. / Autor: Reuters

79. minuta
KLDR
Čong se dostal na hranici pokutového území ke střele, ta mu ale nesedla. Paradoxně ale jeho skákavá "holomajzna" nadělala Eduardovi starosti. Na portugalského gólmana totiž dorážel Hong.
76. minuta
Portugalci si zápas už jen užívají. Korejci nemají na zvrat síly, nejspíše ani čestný úspěch.
72. minuta
Portugalsko
Veloso vyslal kolmicí Ronalda, ten opět na pravé straně zálohy, ale jeho střele chyběla razance i přesnost, trefil jen střed korejské branky.
71. minuta
Portugalsko
Ronaldo nyní pravačkou napálil míč jen do břevna, z dobrých 25 metrů. Krásná střela!
68. minuta
Portugalsko
A Ronaldo opět nalevo. Vyměnil si míč dvakrát s Coentraoem, a zadák Portugalců přeloboval gólmana, branku ale netrefil.
64. minuta
Portugalsko
Další obrovská šance Portugalců. Ronaldo tentokráte zprava, nacentroval napříč vápnem, Meireles ale netrefil prázdnou branku.
63. minuta
Portugalci ve druhém poločase zvýšili pohyb a hned to slaví úspěch. Korejci nestíhají.
60. minuta
gól

Góóóóól! Ronaldo se vyhnul ofsajdové pasti, zpětnou přihrávkou našel Tiaga a je to 4:0.

56. minuta
gól

Góóóóól! Almeida se trefuje do sítě Severní Koreje. Coentrao pláchnul po levém křídle, nacentroval do pokutového území zcela volnému Almeidovi a ten hlavou neměl problém vstřelit třetí gól!

53. minuta
gól

Góóóóól! Portugalci vedou 2:0. Almeida na hranici vápna narazil Meirelesovi, poslal do křídla na Simaa a ten se trefil mezi nohy Simaa.

• Portugalsko - KLDR (Simao se raduje).

Portugalsko - KLDR (Simao se raduje). / Autor: Reuters

51. minuta
KLDR
Přímý kop z rohu pokutového území rozehráli Severokorejci slušně, Čong trefil přesně k tyči, ale Eduardo byl na místě včas.
50. minuta
Z dálky vypálil opět Tiago, jeho střela vypadla Ri z náruče, Almeida ale nedorazil a Ri míč napodruhé zkrotil.