Diskuze

Plzeň otočila zápas s Baníkem, Karviná zdolala Zlín a odpoutala se Dukle

Plzeň vyhrála v 28. ligovém kole doma nad Ostravou 2:1. Baník poslal v 39. minutě do vedení Patrizio Stronati, ale ještě do pauzy srovnal Tomáš Chorý a pět minut před koncem otočil stav další útočník Viktorie střídající Jean-David Beauguel, který byl ještě v závěru vyloučen. Obhájce titulu zvítězil potřetí za sebou a z druhého místa v tabulce stáhl ztrátu na vedoucí Slavii před jejím nedělním duelem se Spartou na čtyři body. Baník prohrál popáté z posledních sedmi kol a zůstal pátý.Fotbalisté předposlední Karviné v 28. kole první ligy porazili 2:0 Zlín a poslední Dukle odskočili v tabulce na rozdíl čtyř bodů. O výhře domácích rozhodli Tomáš Wágner a Lukáš Budínský, který navíc nedal penaltu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

14. 4. 2019 9:45

BERBERMAFIE LIGA SE ZASE UKÁZALA !!JAK MŮŽE NĚJAKÁ SLUŠNÁ FIRMA SPONZOROVAT NAŠI FOTBALOVOU LIGU ?? TIPSPORT,FORTUNA O2 JEJICH PRODUKTY BYCH SI NIKDY NEKOUPIL ANI ZA TŘETINOVU CENU !!!PROČ BYCH SÁZEL NA SPARTU A PLZEŇ KDYŽ UŽ JE PŘED UTKANIM S TĚMITO TÝMY ROZHODNUTÉ KDO VYHRAJE !!!!VÁŽÍM SI SLAVIE HRAJE SLUŠNÝ A FEROVÝ FOTBAL JAKO DRTIVÁ VĚTŠINA NAŠICH TÝMU SAMOZRĚJMĚ MIMO SPARTY A BERBRPLZNĚ !!! PŘÁL BYCH SI ABY DALA SPARTĚ PĚTKU !!! VAŽÍM SI SPONZORY TYPU GAMBRINUSU A DALŠÍCH KTEŘÍ PODPORUJÍ JEDNOTLIVÉ TÝMY LIGY ! CO DODAT SLUŠNI LIDÉ TO VIDÍ !!

13. 4. 2019 20:41

Nefandím Baníku, ale sudí Orel odvedl neskutečný výkon. Nedal žlutou Chorému za simulování, nebyl se podívat, jestli odkop Hubníka nebyl za lajnou, a uznal gól z ofsajdu Řezníka

0 0
možnosti

13. 4. 2019 20:12

Fandím Baníku pak Karviné A UZNÁVÁM SLÁVII !! S PLZNĚ A SPARTY JE MI ZLE PŘIPOMINA MI TO MEZINARODNI ZAPASY NĚMECKA VE 40 LETECH !!!PLZEŇ A SPARTA MUSI VYHRÁT I KDYBY ROZHODČI NEUZNALI SOUPEŘI ASI 5 BRANEK TŘEBA TÍM ŽE BUDOU PÍSKAT POSTAVENI MIMO HRU !!!DNES TO ZASE ŠVINDLAŘI BERBRSTBLIGY DOKÁZALI S BANIKEM !!! TEN GOL ASI NEVIDĚLI JEN TI CO MĚLI ZA TEN ZÁPAS ASI NĚJAKÉ KAPŘIKY NE ??