Trestná lavice, nebo střídačka? Flyers měli pět vyloučených naráz

12:19
PRAHA - Hodně humorný moment byl k vidění v nočním utkání NHL mezi Anaheimem a Philadelphií. Zkraje první třetiny poslal rozhodčí za katr hned pět hráčů Flyers, kteří se sotva vešli na trestnou lavici.

Na trestné lavici se v jednu chvíli tísnilo pět hráčů. foto: Reprofoto

Už ve druhé minutě šel kvůli rvačce za katr hostující Brandon Manning, vzápětí k němu přisedli Luke Schenn, Kevin Bieksa a brzy rozhodčí vyloučil i kapitána Clauda Girouxe. Pět hráčů na trestné lavici, to se vidí zkřídkakdy.

Anaheim hrál přesilovku pět na tři, kterou brzy dokázal zásluhou Ryana Getzlafa využít a nakonec vyhrál i celý zápas v poměru 4:2. Za poražené se střelecky prosadil Jakub Voráček.

Oba týmy prožívají nepříliš povedenou část sezony. „Kačeři“ jsou v tabulce Západní konference až na poslední místě, Philadelphia pokračuje v nevyrovnaných výkonech a je dvanáctá. Za 35 dosud odehraných utkání navíc zvítězila jen osmkrát v základní hrací době, což je nejhorší statistika v celé NHL.

Sestřih z utkání Anaheim - Philadelphia

Šárka Hamrusová: Díky laktační poradkyni jsem si přestala myslet, že je chyba ve mně

Šárka chtěla kojit. Chvíli to ale vypadalo, že se jí to nepodaří. Díky správně zvolené laktační poradkyni nakonec dosáhla úspěchu. Poslechněte si...