Diskuze

Baník i bez vyloučeného Baroše přehrál Slavii, Teplice znovu prohrály

Fotbalisté Ostravy porazili v 10. kole první ligy vedoucí Slavii Praha 2:1. Baník uspěl navzdory tomu, že od 15. minuty dohrával utkání bez vyloučeného kapitána Milana Baroše, který viděl červenou kartu po intervenci videorozhodčího. Na první gól Martina Filla ještě odpověděl Miroslav Stoch, druhá Fillova trefa v nastavení první půle už ale byla vítězná.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

J. Páník

1. 10. 2018 15:37

Slavia je načatá, nepomohla ani tradiční snaha rozhodčích.

0 0
možnosti
OS

O. Schejbal

30. 9. 2018 20:54

Baroš si myslí, že si může dovolit všechno. Měl být vylučován i v předcházejících zápasech nejen za fauly, ale hlavně za to, co si ten nafoukanec dovoloval k rozhodčím a protihráčům. Teprve rozhodčí Berka si ho dovolil vyloučit. Jsem zvědav, jaký trest dostane Baroš za to, co si k sudímu potom dovolil a jak se choval při odchodu do kabin.