Lev Praha vs. Magnitogorsk 3:2 (1:0, 0:1, 2:1), konec utkání
To byl závěr! Hosté po závěrečném tlaku vyrovnali. Domácí to ale nezlomilo a díky druhé brance Justina Azeveda si připsali druhé finálové vítězství.
60:00
Konec utkání
59:37
Góly Lev vstřelil branku! Stav utkání 3:2! Tak to čekal asi málokdo. Mäenpää se uvolnil kličkou na střed a posunul na Azeveda, který druhou brankou v utkání rozhoduje o výsledku druhé finálového duelu. Nádherná přihrávka finského beka
58:40
Góly Magnitogorsk vstřelil branku! Stav utkání 2:2! Pare se dostal k odraženému puku a pohotovou střelou vyrovnává stav utkání
58:15
Thörnberg schytal tvrdý úder do hlavy od hostujícího kapitána a s problémy se zvedá z ledu a míří rovnou do kabin.
57:48
Domácí ukázkově brání střední pásmo a beci Magnitogorsku si neví rady.
56:59
Hostům v nejmíň vhodný moment zápasu odešla rozehrávka. Pražané se v posledních minutách bez problému brání. Vydrží to ještě další tři minuty?
55:21
Domácím se teď daří držet puk co nejdál od své branky.
53:45
Ševc zpět na ledě.
53:18
Důležitý moment Další skrumáž před Vehanenem, Kovář ani Antipin ale nedokázali dotlačit puk za ležícího gólmana.
52:46
Antipin pálil, domácí obraný val jeho pokus zblokoval do bezpečí.
52:14
Kovář se k dorážce Mozjakinovy střely nedostal. Skvělý Vehanen.
51:45
Tresty Ševc vyloučen na dvě minuty držení.
50:59
Góly Lev vstřelil branku! Stav utkání 2:1! Domácí v obrovském tlaku svírali hosty. Obránce Oystrick naznačil střelu, ale místo toho poslal přesný pas na najetého Azeveda, který trefil přesně.
49:45
Oystrikova ránu vyrazil Košečkin před sebe, kde však nebyl nikdo z domácích, aby puk dorazil.
49:09
Tresty Matai zahákován v dobré šanci, domácí si zahrají přesilovku.
48:34
Němcova střela od modré čáry přes skrumáž hráčů k ruskému brankáři ani nedoletěla.
47:43
Hosté kombinovali v útočném pásmu, ale bez střelecký pokusů.
46:02
Thörnbergova střela od mantinelu nenadělala Košečkinovi příliš problémů.
45:12
Tresty A je po přesilovce. Novotný vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.
44:41
Tresty Brent vyloučen na dvě minuty za hákování. Šance pro domácí
43:41
Ševc našel skvěle najetého Azeveda. Nejproduktivnější hráč domácích v letošním play off, ale pohotovým zakončením trefil pouze povyjetého gólmana hostů.
42:38
Podobnou akcí se na druhé straně prezentoval Antipin. Zkušený zadák však trefil připraveného Vehanena do hrudi.
41:35
Řepíkova střela z druhé vlny proletěla jen těsně vedle pravé tyče Košečkinovy branky.
40:23
První řada Magnitogorsku znovu zahrozila. Zaripov z otočky však Vehanena překonat nedokázal.
40:01
Začátek třetí třetiny
Domácí v druhé třetině sundali nohu z plynu a to se proti nebezpečnému útoku hostů nevyplácí. Zaripov ještě svojí tutovku neproměnil. Mozjakin při přesilovce tvrdou střelou už skóre srovnat dokázal.
40:00
Konec druhé třetiny
39:53
Rozmíška před Košečkinovou brankou. Vylučovat se nebude.
38:57
Góly Magnitogorsk vstřelil branku! Stav utkání 1:1! Kapitán hostů udeřil! Mozjakin si najel mezi kruhy a tvrdou střelou trefil přesně levý horní roh Vehanenovy branky.
38:18
Tresty Birner vyloučen na dvě minuty za podražení.
37:51
Thörnberg sám mezi kruhy, Košečkin vyráží puk do bezpečí.
36:57
Pare na brankovišti dorážel střelu Grigorenka. Fin v brance domácího celku je hrdina posledních minut.
36:17
Hosté v posledních minutách převzali otěže utkání do svých rukou a jsou mnohem aktivnější. Vehanen má co dělat, aby udržel hubené vedení Pražanů.
34:29
Důležitý moment Zaripov v obrovské šanci, Vehanen lvím skokem jeho gólovou střelu zneškodnil.
33:46
Pare zela sám před Vehanenem zkoušel překvapit finského gólmana zadovkou, ale domácí brankář si s jeho netradičním zakončením poradil.