Utkání končí, Plzeň vétězí 5:2. Finálová série se vrací do Zlína za stavu 2:2.
Uprostřed hřiště došlo k menší potyčce mezi Frolem a Fořtem. Oba míří na trestnou lavici.
Vyloučení na obou strankách: Balej - Horák.
57.
Zlín je v plném počtu, Zámorský opustil trestnou lavici.
56.
I v oslabení musel Mazanec zasahovat, ke střele se probojoval Ondráček, ale zamířil jen do míst, kdy byl plzeňský gólman připraven.
55.
Petruška byl faulovaný, dvě minuty za hákování dostal od arbitrů Zámorský.
54.
Dělovku Lva z mezikruží Štůrala vyrazil, pak si poradil i s dorážkou.
53.
Domácí se usadili v útočné třetině, do zakončení se ale příliš nehrnuli. Zlín se poté osvobodil a mohl vystřídat.
51.
trest
Kostourek podrazil Straku a míří na trestnou lavici.
51.
Iniciativu v posledních minutách převzal Zlín a indiáni se osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.
48.
I když je stav jednoznačný, stále se hraje aktivní hokej z obou stran. Zdá se ale, že si Plzeň už vítězství utéct nenechá.
45.
I Zlín se ubránil a hraje se pět na pět.
44.
Plzeň je v plném počtu a začíná její přesilovka.
44.
akce
Vlasák skvěle načasoval svoji přihrávku, Kratěnovi nahrál do brejku, ale ten měl problémy se zpracováním kotouče. Trefil jen Sedláčkův beton.
43.
trest
Zlínská přesilovka končí, Leška při vhazování trefil Kováře hokejkou do obličeje a byl potrestán dvěmi minutami.
42.
trest
Fořt se prokličkoval až do útočné třetiny, kde mu puk ujel ke Kostourkovi. Toho zahákoval Frolo a Plzeň čeká oslabení.
42.
Sedláček si hned na úvod třetí třetiny připsal dva složité zákroky. Plzeň je i po přestávce velice aktivní.
41.
Třetí část právě začala. V brance Zlína nastoupil místo Sedláčka Štůrala.
40.
Druhá třetina skončila. Plzeň jasně kráčí za druhým finálovém vítězstvím a srovnání série na 2:2.

Nepřehlédněte

Třetiny: 2:1, 3:1, 0:0.

Branky a nahrávky: 15. Balej (Petruška), 15. Martin Straka (Johnson, Jan Kovář), 25. J. Jeřábek (Kratěna, Kašpařík), 27. Vlasák (St. Pierre), 38. T. Sýkora (Petruška, Balej) - 10. Linhart (Kostourek, Balaštík), 27. Holík z tr. střílení.

HC Škoda Plzeň: Mazanec - Slovák, Hanzlík, Poživil, Jeřábek, Frolo, St. Pierre, Mozík, Boháč - Johnson, Kovář, Straka - Kratěna, T. Sýkora, Lev - Balej, Kašpařík, Vlasák - Dvořák, Vampola, Petruška.

PSG Zlín: J. Sedláček (40. Štůrala) - Tesařík, Řezníček, Hamrlík, Linhart, Urbanec, Matějíček, Horák, Zámoský - Okál, Čajánek, Veselý - Balaštík, Leška, Köhler - Šlahař, Holík, Čech - Fořt, Kostourek, Ondráček - P. Sedláček.

Rozhodčí: Fraňo, Jeřábek - Barvíř, Blümel