23:06
Důležité
Děkujeme vám za to, že jste si dnes večer vybrali ke sledování Evropské ligy zrovna server Lidovky.cz. Doufáme, že nám zachováte stejnou přízeň i v budoucnu.
23:05
Hráči teď přebírají medaile, stříbrnou placku brankář Čech okamžitě z krku sundal.
22:55
Chelsea byla v utkání jednoznačně lepší a zaslouženě vyhrála, zejména ve druhé půli ukázal celek trenéra Sarriho velkou kvalitu. V brance Arsenalu si zmíněnou druhou půli musel protrpět gólman Čech, protože obrana mu v řešení složitých situací moc nepomáhala.
22:50
Petr Čech se tak ze zisku trofeje v Evropské lize na závěr kariéry radovat nemůže, nyní stojí kousek od branky a smutní. Nyní mu tím pádem končí kariéra profesionálního fotbalisty, od léta by se měl podle britských médií ukázat v managementu Chelsea.
90+3.
Důležité
JE KONEC. Vítězem Evropské ligy je londýnská Chelsea, která si ve finále poradila se svým městským rivalem z Arsenalu 4:1. Dvě branky modrých zaznamenal Hazard, jednu přidali Giroud a Pedro. Za kanonýry se prosadil Iwobi.
90+1.
Utkání se už dohrává, Arsenal sice kombinuje v okolí pokutového soupeře, ale k vážnějšímu ohrožení Kepovy branky se nedostal.
90.
Čtvrtý rozhodčí právě ukázal, že se budou nastavovat tři minuty.
88.
Střídání
S fanoušky se loučí Eden Hazard. Pro něj je to dnes nejspíše poslední zápas za Chelsea, místo něj jde na hřiště Zappacosta.
87.

Smutný Petr Čech, za ním slaví hráči Chelsea.

• 29. KVĚTNA: TĚŽKÁ PORÁŽKA NA KONEC. Měla to být jeho dvacátá trofej. Na...

29. KVĚTNA: TĚŽKÁ PORÁŽKA NA KONEC. Měla to být jeho dvacátá trofej. Na rozloučenou. V posledním utkání zářivé kariéry. Ve finále Evropské ligy. Jenže Arsenal v ázerbájdžánském Baku podlehl Chelsea vysoko 1:4. Čech následně právě do Chelsea, klubu svého srdce, zamířil. Stal se sportovním ředitelem. / Autor: ČTK/AP

86.
Lacazette se po dlouhé době znovu připomněl, jeho střela z přímého kopu ale jen prosvištěla nad brankou.
85.
Důležité
Tutovka mladého WIllocka, který snad jako jediný v posledních minutách za Arsenal reálně hraje. Jeho obstřel jen těsně minul levou tyč branky Chelsea.
83.
Důležité
Rohový kop Arsenalu byl rozehraný nakrátko, hráči kanonýrů měli několik OBROVSKÝCH příležitostí, jenže ani jedna neskončila brankou.
79.
Mladý Willock na hřišti hned začal úřadovat, ale jeho spoluhráči o osud utkání nemají příliš velký zájem. Tedy alespoň to tak vypadá.
79.
Důležité
Čech má teď před sebou Den otevřených dveří, který musí hasit na poslední chvíli. Tentokráte úspěšně, ale pokud takto bude Arsenal pokračovat, bude to debakl.
77.
Střídání
Hráče v utkání mění naposledy kouč Arsenalu Unai Emery, místo nenápadného Özila na hřiště nasprintoval mladík Willock.
76.
Střídání
Druhé střídání Chelsea, ze hřiště odešel Kovačič, naskočil Barkley.
75.
Důležité
Skvělá střela Hazarda, tentokráte ji Čech vyrazil.
72.
Gól
GÓL CHELSEA! Krutý zápas pro Petra Čecha. Po obrovské chybě se před ním ocitl úplně sám ostrostřelec Eden Hazard. Výsledkem je vedení Chelsea 4:1.
71.
Střídání
Střídá i Chelsea, ze hřiště odchází Pedro, jde na něj Willian.
68.
Gól
GÓL ARSENAL! Po dvou minutách na hřišti se Iwobi prosazuje hlavou po přímém volném kopu. Šance Arsenalu ještě nezemřely!