Sledujte online reportáž z čtvrtfinále MS ve fotbale 2018 Rusko vs. Chorvatsko. Komentuje David Ako.

MS ve fotbale 2018: Rusko vs. Chorvatsko 2:3 po pen.

Sledujte živě

3:4
Míč 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ivan Rakitič posílá Akinfeeva na druhou stranu a Chorvatsko postupuje do semifinále!
3:3
Míč 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy I Daler Kuzyayev svoji penaltu s přehledem proměňuje!
2:3
Míč 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy I Domagoj Vida dává penaltu! Akinfeeva posílá na druhou stranu.
2:2
Míč 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sergei Ignashevich posílá Subašiče na druhou stranu.
1:2
Míč 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Luka Modrič měl obrovské štěstí. Akinfeev si míč sáhl, ale stejně mu to nebylo nic platné a míč končí za zády.
1:1
Vykřičník 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mario Fernandes netrefuje branku! Stav zůstává 1:1
1:1
Vykřičník 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mateo Kovačič nedává! Jeho pokus k levé tyčce Akinfeev skvělým zákrokem vytěsnil.
1:1
Míč 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Alan Dzagoev poslal Subašiče na druhou stranu a vyrovnává na 1:1!
0:1
Míč 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Marcelo Brozovič nedává šanci Akinfeeovi a uklízí svoji penaltu k tyči.
0:0
Vykřičník 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Fedor Smolov neproměňuje. Smolov zahrál vekmi laxní oblouček doprostřed, který Subašič vychytal.
120+1.
Vykřičník 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nic zajímavého se v prodloužení nestalo, utkání rozhodnou pokutové kopy!
120.
Vykřičník 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jedna minuta nastavení, pokud nepadne branka, dočkáme se penaltového rozstřelu.
118.
Vlajka Ruska 30x18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Aleksandr Erokhin našel na hranici vápna Zobnina, jehož přízemní střelu k pravé tyčce Subašič krásným zákrokem zneškodňuje.
115.
Míč 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Alan Dzagoev posadil míč na hlavu Maria Fernandese, jenž míč krásně uklidil do pravého dolního rohu branky Chorvatů. Subašič byl bez šance.
113.
Žlutá karta | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Na hranici pokutového území zahrává cíleně rukou Josip Pivarič. Ten dostává zaslouženou žlutou kartu, Alan Dzagoev zahrává velmi nebezpečný přímý kop.
112.
Vykřičník 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Rohový kop Alana Dzagoeva propadl na hranici pokutového území až k Daleru Kuzyayevovi, jehož dělovku s velkými obtížemi likviduje Subašič.
110.
Vlajka Chorvatska 30x18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Centrovaný míč Luky Modriče s přehledem stahuje Igor Akinfeev, ten míč chtěl rychle rozehrát, ovšem nikdo z Rusů se nenabízel.
108.
Žlutá karta | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Yury Gazinskiy dostal žlutou kartu za velmi taktický faul, na půlící čáře stáhl nebezpečně rozeběhnutého Maria Mandžukiče.
106.
Vykřičník 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Začíná druhé prodloužení, oba týmy již vyčerpaly možnosti střídání.
105+2.
Vykřičník 30 x 18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nic dalšího se v prvním prodloužení nestalo, po krátkém občerstvení začne možná posledních patnáct minut utkání.
Rozhodčí: Sandro Ricci
Rusko: Akinfeev - Fernandes, Kutepov, Ignashevich, Kudryashov - Zobnin, Kuzyayev - Samedov, Golovin, Cheryshev - Dzyuba
Chorvatsko: Subašič - Vrsaljko, Lovren, Vida, Strinič - Rakitič, Modrič - Rebič, Kramarič, Perišič - Mandžukič