DUELY ZÁVĚREČNÉHO KOLA SKUPINY G SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
90. minuta
Skončilo i utkání mezi Brazílií a Portugalskem. Diváci pískají, jelikož fotbalisté na hřišti příliš zajímavou podívanou fanouškům nepřipravili. Oba aktéři skončeného dějství postupují do vyřazovací části šampionátu.
90. minuta
Rozhodčí ukončil zápas mezi KLDR a Pobřeží Slonoviny. Pro hráče z Afriky je to hořkosladké vítězství, neboť stejně jako jejich sok do další fáze MS nepostupují.
90. minuta
Kolo Touré v posledních momentech nastavení ukradl míč z hlavy Drogbovi a branku netrefil, oba zkušení borci to berou s úsměvem.
90. minuta
Nádhernou střelu ze střední vzdálenosti vyslal Brazilec Ramires, ale brankář Eduardo efektní robinzonádou velmi povedenou střelu zlikvidoval.
90. minuta
Na obou stadionech se nastavuje.
90. minuta
Brazilci drží míč na svých kopačkách a podnikají postupný útok do zatáhlé obrany Portugalska.
87. minuta

Tři minuty před koncem zápasu vede Pobřeží Slonoviny nad KLDR 3:0 a Portugalsko hraje s Brazílií smírně. Tyto výsledky posouvají do osmifinále Portugalsko a Brazílii.

• Brazílie - Portugalsko (Ronaldo a Lúcio, souboj kapitánů). / Autor: Reuters

85. minuta
Střídající Doumbia z Pobřeží Slonoviny, který na hřiště vstoupil v 79. minutě, vstřelil branku, avšak rozhodčí ho pro ofsajd nemohl uznat.
83. minuta
Brankář Mjong-kuk zůstal po gólu ležet na zemi. Úspěšný střelec mu totiž při gólové situaci neúmyslně šlápl na koleno.
83. minuta
Kalou po dvou neproměněných příležitostech střílí třetí branku Pobřeží Slonoviny!
81. minuta
Hráči KLDR ožívají a začínají se prosazovat. V obrovské šanci Čong Te-se, největší hvězda Korejců. Kum-Čchola se dostal za obranu Slonů, ale ani nyní brankáře nepřekonal.
78. minuta
Šance si po dlouhé době vypracovali také Severokorejci, ale střelu střídajícího Kum-Čchola z 25 metrů zlikvidoval gólman Barry.
78. minuta
Zápasu Portugalsko - Brazílie přihlíží 62 117 diváků.
75. minuta
Patnáct minut před koncem se mezi Brazílii a Portugalskem hraje stále bez branek. Pobřeží Slonoviny stále vede nad KLDR 2:0.
71. minuta
Kalou po krátké přihrávce YayaTourého na hranici vápna měl dobrou střeleckou pozici, levačkou ale mířil jen do střed branky, kde figuroval připravený gólman. O pouhých pár vteřin později měl další šanci Kalou, ale tentokrát z pěti metrů přestřelil korejskou svatyni.
68. minuta
Korejský gólman si poradil se střelou Romarica z dálky, Slonům zatím nepomohla ani střídání k většímu tlaku k dobytí se do vápna.
65. minuta
Sloni se stále snaží tlačit do útoku a míč drží převážnou část hry na svých kopačkách, ale zdá se, jakoby jim docházela fantazie. Jejich snažení chybí finální přihrávka.
64. minuta
Ve druhém dějství fotbalisté z evropského kontinentu zvýšili aktivitu, ovšem kromě šance po chybě obrany si žádnou další příležitost zatím vyporacovat nedokázali.
60. minuta

Největší šance Portugalců: Individuální akci Ronalda přerušil skluzem obránce Lucio, ale ve skluzu poslal míč jen před Meireles, který ale nedokázal míč usměrnit mimo dosah brankáře César. Chybělo skutečně jen málo.