DUELY ZÁVĚREČNÉHO KOLA SKUPINY E SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
Já Vám děkuji za pozornost a u zítřejších přenosů naviděnou.
22:24
"Tulipáni" narazí v osmifinále na naše východní sousedy ze Slovenska !
22:22
Nizozemci propluli do osmifinále skupinou E bez ztráty kytičky. Do vyřazovacích bojů je doprovodí Japonsko, které si postup zajistilo výhrou 3:1 nad Dány.
90. minuta
Obě utkání právě skončily. Dánsko - Japonsko 1:3, Kamerun - Nizozemsko 1:2.
89. minuta
Po centru Robbena srazil Huntelara Mbia, rozhodčí v tomto případě penaltu neodpískal.
88. minuta
Japonsko vede nad Dánskem 3:1! Po přihrávce do prázdné brány od Hondy měl snadnou úlohu Okazaki.
83. minuta
Nizozemsko se vrací do vedení! Arjen Robben nastřelil tyč a do odkryté brány dorazil míč Klaas Jan Huntelar.
81. minuta
Dánsko snižuje z penalty! Úspěšným exekutorem se až z dorážky stal Tomasson. Dánsko - Japonsko 1:2.
73. minuta
Svoji premiéru na šampionátu si odbyde i vynikající krajní záložník Arjen Robben, vystřídá Van der Vaarta.
65. minuta

Kamerun díky proměněné penaltě vyrovnává utkání s Nizozemskem! Nechytatelnou ránou k pravé tyči se prosadil vítěz letošní Ligy Mistrů Samuel Eto'o!

• Nizozemsko - Kamerun (gól Eto´a). / Autor: Reuters

62. minuta
Makoun mohl v zápase s Nizozemci vyrovnat, ale ve stoprocentní šanci ho vychytal Stekelenburg.
60. minuta
Dánové už působí poněkud odevzdaně. Pro postup by za půl hodiny hry museli nastřílet koncentrovaným Japoncům tři branky a zápas vyhrát.
57. minuta
Krásnou Hondovu akci přerušil praporek asistenta rozhodčího.
55. minuta
Rána Wesleyho Sneijdera brankáře Souleymana nepřekvapila.
55. minuta
Nagamoto ze dvacetimetrů mířil těsně nad branku.
48. minuta
Endo opět z přímého kopu pokoušel štěstí a málem se znovu radoval. Jeho střelu brankář Sörensen podcenil a míč se otřel o horní tyč.
46. minuta
Oba zápasy pokračují.
45. minuta
První poločasy na obou stadionech skončily. Zápasy budou pokračovat zhruba od 21:32.