DUELY ZÁVĚREČNÉHO KOLA SKUPINY D SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
22:23
Ze skupiny D postupují Německo společně s Ghanou.
22:21
Utkání byly právě ukončeny. Německo porazilo Ghanu 1:0 a Srbové podlehli Austrálii 1:2.
84. minuta
gól
Srbové vstřelili branku! Tošičovu střelu dorazil za bezmocného Schwarzera Marko Pantelič - 1:2.
80. minuta
O postupujících se nic nemění. I když "klokani" zvýšili na 2:0, tak přesto nepostupují. Oproti Ghaně mají skóre -2.
76. minuta
gól
Austrálie už vede 2:0! Z prostoru před pokutovým územím napřáhl Brett Holman a skákavou ranou zvýšil.
75. minuta
důležité
POSTUPOVÁ MATEMATIKA: Ghana - Německo 0:1, Austrálie - Srbsko 1:0. Tyto výsledky posílají do osmifinále Německo a Ghanu.
69. minuta
gól
Austrálie právě vstřelila branku! Tim Cahill nechytatelnou hlavičkou poslal "klokany" do vedení.
64. minuta
Střelu Bresciana ze dvaceti metrů vyrazil Sojkovič pouze pod nohy Cahilla, jenž stál v ofsajdu.
60. minuta
gól
Německo dává gól! Mesut Özilt otvevírá střelecký účet zápasu Ghana - Německo 0:1.
54. minuta
Srbsko
Žigič se po rychlém zpracování uvolnil a vypálil těsně nad břevno.
51. minuta
Ghana
V brejkové situaci se na německého gólmana řítil Asamoah Gyan, ale ani on neuspěl.
46. minuta
Po přestávce oba zápasy pokračují.
45. minuta
Poločasy v obou zápasů skončily.
43. minuta
Německo
Němec Müller za tvrdý zákrok dostal žlutou kartu.
32. minuta
Austrálie
Cahill vyhrál hlavičkový souboj se srbským obráncem a míč proletěl těsně tyče vedle Stojkovičovy brány.
30. minuta
Německo
Po efektivním přikopnutí Özila střílel Cacau. Kingson si se střelou poradil.
26. minuta
Ghana
Po rohu se dostal k hlavičce Asamoh Gyan, jeho pokus šel přímo k tyči, kde ale hlídkoval obránce Lahm.
23. minuta
Srbsko
Ivanovič ani z málého vápna nepřekonal Schwarzera, krerý reflexivně střelu zastavil.