DUELY ZÁVĚREČNÉHO KOLA SKUPINY C SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
17:49
Slovinsko - Anglie 0:1, USA - Alžírsko 1:0. Postupující týmy jsou z Anglie a USA. Výhry těchto týmů jim zařídily postup do osmifinále.
92. minuta
USA dalo gól!!!!!! Postup Američanům vstřeil London Donovan.
92. minuta
Anglie dohrává zápas u rohového praporku co nejdál od branky.
90. minuta
Tim Matavž se napřahoval k velké ráně, to mu překazil skluz Joe Colea.
84. minuta
Dempsey přímý kop zakončil vysoko nad. Naděje na postup se pomalu vzdaluje.
82. minuta
Američané se snaží zlomit zápas na svojí stranu, ale to se jim nadaří. Afričany tlačí bez gólového efektu.
75. minuta
POSTUPOVÁ MATEMATIKA: Slovinsko - Anglie 0:1, USA - Alžírsko 0:0. Pokud se zápasy dohrají s takto, postoupí hráči Albionu a Slovinska.
72. minuta
Vedoucí branku měl na hlavě Buddle, ale trefil jen dobře stojícího obránce.
72. minuta
Slovinci sjou zataženi na své polovině a čekají, co s nimi Angličané provedou.
69. minuta
Novakovič svojí střelou napálil pouze Terry, poté s dorážkami neuspěli ani jeho spoluhráči.
58. minuta
I v zápase USA-Alžírsko zazvonila tyč. Nastřelil jí Dempsey.
58. minuta
Rooney nastřelil tyč Handanovičovy brány.
56. minuta
Alžířané zaskočili hráče USA několika slibnými šancemi, které mohly skončit v Howardově síti.
53. minuta
Rooney na velkém vápně prováhal ten správný okamžik ke střelé, a poté o míč přišel.
46. minuta
Ihned po rozehrání se Anglie pustila do útoku. Defoe měl na kopačce druhý anglický gól v zápase.
46. minuta
Po přestávkách obě utkání pokračují.
45. minuta
Poločasy na obou stadionech právě skončily.
43. minuta
Defoe leží na trávníku a Brečko sportovně odklízí balon do outu.
41. minuta
Hráči ze Spojených států tlačí své soupeře, ale musejí si dávat pozor ne nebezpečné protiútoky Alžířanů.