DUELY ZÁVĚREČNÉHO KOLA SKUPINY B SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
Děkuji vám za pozornost a přeji příjemnou noc. Zítra u dalšíh on-line reportáží se těším nashledanou.
důležité
Korejci postupují do osmifinále, když jim k tomu pomohla remíza s Nigérií 2:2.
90. minuta
důležité
Nigerijci se tlačí do ofenzivy, ale na dva góly již mají málo času. Ve druhém duelu vyhrála Argentina nad neškodnými Řeky 2:0!
89. minuta
gól
Góóóól! Argentinci vedou 2:0, další parádní střelu Messiho vyrazil Tzorvas jen před sebe a argentinský veterán Martin Palermo trefil přesně k zadní tyči. A Diego Maradona předvádí své grimasy tisíckrát jinak!
86. minuta
Argentina
Messimu není na turnaji přáno. V prvním zápase jej pětkrát vychytal nigérijský gólman, proti Jižní Koreji trefil tyč a stejně se mu nyní vedlo i proti Řekům. Po jeho bombě levačkou se rozezvučela pravá tyč Tzorvasovy svatyně.
84. minuta
Pokud nevstřelí Nigérijci dva góly turnaj pro ně končí.
83. minuta
Ačkoliv potřebují k postupu nutně Řekové vyhrát, nikterak se do útočení neženou.
77. minuta
gól
Góóóól! Vedou i Argentinci po rohu se nekompromisně prosadil stoper Demichelis.
71. minuta
Yakubu vstřelil gól a jde střídat.
69. minuta
gól
Yakubu poslal brankáře na druhou stranu a vyrovnává. Nigerijci jsou zpět v postupové loterii.
68. minuta
Nigérie
Penalta se ale píská ve druhém duelu a Yakubu má šanci vyrovnat.
66. minuta
Argentina
Milito si chtěl vymodlit penaltu za údajné stažení od řeckého obránce.
63. minuta
Jižní Korea
Pak Čchu-jong se objevil úplně sám před nigerijským brankářem, ten střelu výborně zneškodnil
59. minuta
Nigérie
Yakubu mohl přihrát Martinsovi před prázdnou bránu, ale nechal si míč ukopnout.
53. minuta
Řecko
Řekové hrají o deseti, po Karagunisovi odkráčel z hřiště i Katsuranis (ten ale kvůli zranění). Ex-mistři Evropy tak nemají na hřišti ani jednu ze svých největších hvězd. Střídá i Torosidis, opět kvůli zranění.
49. minuta
gól
Góóóól! Korejci otáčejí vývoj skóre a míří do osmifinále. Pak Čchu-jong se trefil ze standardky, čisté svědomí ale nebude mít určitě ani nigérijský gólman Enyeama.
48. minuta
Řecko
Samaras postupoval proti Burdissovi, jedinému bekovi Argentiny. Ten první střelu zblokoval a dorážku namířil Samaras divoce a zbrkle mimo tři tyče.
46. minuta
důležité
Začaly druhé poločasy, doufejme, že se dočkáme lepšího fotbalu.
21:16
Na obou stadionech skončily první poločasy, Nigérie hraje s Jižní Koreou 1:1, Argentina s Řeckem 0:0. Za této situace by postupovali Argentinci a Korejci.

Nepřehlédněte

Nigérie - Jižní Korea 2:2 (1:1) branky: 12. Uche, 69. Yakubu z penalty - 38. I Čong-su, 49. Pak Čchu-jong
Řecko - Argentina 0:1 (0:0) branka: 77. Demichelis