On-line reportáž ze čtrnáctého soutěžního dne zimních olympijských her v Pchjongčchangu.
16:51
Z dnešní on-line reportáže z korejského Pchjongčchangu je to všechno. Ta sobotní začne tradičně s půlnocí. Krásný zbytek dne a nezapomeňte i nadále sledovat naše sportovní zpravodajství ZDE!
16:50
Lední hokej

Devětadvacetiletý Němec Frank Mauer se blýskl proti Kanadě parádním gólem mezi nohama. VÍCE SI PŘEČTĚTE A PROHLÉDNĚTE

• Frank Mauer překonává parádním gólem kanadského brankáře v semifinále ZOH 2018.

Frank Mauer překonává parádním gólem kanadského brankáře v semifinále ZOH 2018. / Autor: Reuters

15:47
Lední hokej

Snímek zachycují kanadského kouče Willieho Desjardinse krátce po konci prohraného semifinále ZOH 2018 s Německem mluví za vše.

• Zklamaný kanadský kouč Willie Desjardins poté, co Kanada prohrála semifinále...

Zklamaný kanadský kouč Willie Desjardins poté, co Kanada prohrála semifinále ZOH 2018 s Německem. / Autor: Reuters

15:35
Češi v akci
Čeští hokejisté znají svého soka pro zápas o bronz. Zítra ve 13.10 vyzvou Kanadu. Reportáž z druhého semifinále hokejového turnaje na ZOH 2018 ČTĚTE ZDE!
15:34
Lední hokej
Neměcko senzačně porazilo Kanadu 4:3 a v neděli si zahraje ve finále turnaje proti ruským hokejistům.
15:16
Češi v akci

Dvojnásobný olympijský medailista biatlonista Jaroslav Soukup ukončí po sezoně kariéru, Michal Šlesingr má za sebou poslední olympijské hry.

• Jaroslav Soukup na svém úseku mužské biatlonové štafety na ZOH 2018.

Jaroslav Soukup na svém úseku mužské biatlonové štafety na ZOH 2018. / Autor: ČTK/AP

15:11
Češi v akci
Rychlobruslařku Nikolu Zdráhalovou čeká v sobotu čtvrtý a poslední start na olympijských hrách v Pchjongčchangu. Představí se v závodu s hromadným startem, ve kterém mohla startovat i Martina Sáblíková. Stříbrná medailistka ze závodu na 5000 metrů však nevyužila nabídku posunout se z pozice náhradnice do startovního pole.
15:10
Lední hokej
V polovině třetí třetiny je už stav 4:3 pro Německo a zámořská velmoc je v obrovském tlaku.
14:49
Lední hokej
Do poslední třetiny vstoupili Němci s náskokem 4:1.
14:16
Lední hokej

Němci vedou nad Kanadou 3:1 ve 29. minutě druhého semifinále olympijského turnaje.

• Němec Felix Schutz (55) drtí Maxima Noreaua (56) z Kanady v semifinále ZOH 2018.

Němec Felix Schutz (55) drtí Maxima Noreaua (56) z Kanady v semifinále ZOH 2018. / Autor: ČTK/AP

13:49
Lední hokej

Po první třetině druhého semifinále mužského hokejového turnaje vedou Němci nad Kanadou 1:0.

• Německá radost v semifinále ZOH 2018 proti Kanadě.

Německá radost v semifinále ZOH 2018 proti Kanadě. / Autor: Reuters

13:34
Češi v akci
Michal Krčmář má dnešní práci za sebou. Češi dojeli do cíle sedmí. CELÝ REPORT ČTĚTE ZDE!
13:31
Biatlon
Bronz získali Němci, čtvrtí jsou Rakušané.
13:27
Biatlon
Švédsko je vítězem mužské štafety. Druzí jsou Norové téměř s minutovou ztrátou...
13:26
Biatlon
Trestné kolo absolvovali i Němci... Schempp ztrácí 1:54.
13:21
Švédsko si jede pro zlato! Svendsen musel na trestné kole a ztrácí 40 vteřin.
13:15
Biatlon
Po sedmé střelbě vede Švédsko, jehož barvy na posledním úseku hájí Lindstroem s těsným náskokem před Norskem, za které je na trati Svendsen. Německo je třetí.
13:12
Česko je šesté se ztrátou 1:53 na vedoucí Norsko. Na trať vyrazil Michal Krčmář.
13:09
Biatlon
Norsko předává štafetu na prvním místě. Na druhém místě je s těsnou ztrátou Švédsko, jako třetí do posledního úseku vyráží Německo se ztrátou 14 vteřin.