Diskuze

Olomouc remizovala se Zlínem 1:1, Jablonec rozstřílel Příbram 6:0

Zlín ve 12. kole první ligy v Olomouci neudržel vedení, remizoval 1:1 a prodloužil sérii bez vítězství na čtyři utkání. Sigma v nejvyšší soutěži neprohrála se "Ševci" posedmé za sebou a od března 2008. Fotbalisté Jablonce vyhráli v Příbrami vysoko 6:0. V závěru první půle se trefili Jakub Považanec s Janem Chramostou, po pauze si mezi 51. a 68. minutou připsal svůj premiérový hattrick v nejvyšší soutěži Michal Trávník
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
OL

21. 10. 2018 11:52

Jsem dlouholetý fanda Jablonce a tohle se klukům moc povedlo! Samozřejmě se fandí ještě líp, když si na ně člověk může vsadit a kluci nezklamali, takže s velkým kurzem bude u žluťáků i velká výhra ,)