Obránce Kadlec zařídil gólem Leverkusenu bod

17:32
BERLÍN - Český reprezentační obránce Michal Kadlec zařídil svým prvním gólem v novém ročníku bundesligy Leverkusenu bod za remízu 1:1 s fotbalisty Mönchengladbachu.

Michal Kadlec. foto: Reuters

Kadlec v posledním ligovém duelu s Dortmundem (0:3) střídal po prvním poločase, při čtvrtečním utkání Evropské ligy s Charkovem (0:0) odpočíval a ani dnešní návrat do sestavy pro něj nezačal ideálně. V třetí minutě jen marně stíhal Herrmanna, který po Arangově dlouhém pasu poslal Mönchengladbach do vedení.

Chuť si ovšem Kadlec spravil ve 12. minutě, kdy tvrdou střelou ke vzdálenější tyči srovnal a dal svůj osmý ligový gól od příchodu do Německa před čtyřmi lety. Další branku už Bayer i přes převahu nepřidal, takže má na kontě po čtyřech duelech stejný počet bodů, jeho dnešní soupeř o jeden víc.