KONEČNÝ VÝSLEDEK: Litvínov 4:2 Třinec, Slavia 4:3 Liberec.
Děkuji vám za pozornost a při dalším on-line přenosu nashledanou.
SLA-LIB
Slavia
Zápas končí, Slavia vítězí 4:3 a je krůček od postupu do semifinále. O svém triumfu mohou rozhodnout již v sobotu na ledě Liberce.
SLA-LIB
gól
60. MINUTA: Hosté 2 vteřiny před koncem zápasu snižují na 3:4, od modré se trefil obránce Štich při přesilovce.
SLA-LIB
důležité
60. MINUTA: Slávisté vstřelili branku, ale Jelínek byl v ofsajdu. Hosté mají za sebou již více jak tři minuty hry bez brankáře.
SLA-LIB
důležité
59. MINUTA: Hosté stále hrají power play, ovšem kromě střely Trončinského Liberečtí nic vymyslet nedokázali.
SLA-LIB
důležité
56. MINUTA: Liberec hraje power play. Do konce zbývají 4 minuty a 47 vteřin.
SLA-LIB
Liberec
56. MINUTA: Hořava trefil tyč, když parádní střelou z mezikruží propálil kotouč mezi Kopřivův beton a vyrážečku.
SLA-LIB
Liberec
Hosté přesilovku i přes enormní tlak nevyužili.
SLA-LIB
Do O2 Arény přišlo na dnešní duel 9087 diváků.
SLA-LIB
důležité
53. MINUTA: Hosté mají šanci na drama. Vondrka vyhodil kotouč do hlediště a nabídnul Liberci přesilovou hru.
SLA-LIB
gól
51. MINUTA: Nedvěd dává gól. Střela Trončinského skončila na holi Nedvěda, který ač těsně bráněn střelou zápěstím nedal Kopřivovi šanci.
SLA-LIB
Liberec
48. MINUTA: Gól v oslabení mohl dát i Liberec. Po chybě domácích hned po buly ujel po křídle Bartovič, Kopřiva zbytečně vyjel až na kruhy, slovenský útočník naznačil střelu, poté jej objel, ovšem prázdnou branku v obrovské rychlosti netrefil.
SLA-LIB
Liberec
Do brejku se tlačil Nedvěd, Vašíček jej ale včas stihl dojet.
LIT-TŘI
V Litvínově se dohrálo, domácí vyhráli 4:2 a srovnali stav série s lídrem základní části extraligy na 2:2. Pátý duel se hraje v sobotu v Třinci.
LIT-TŘI
15 vteřin před koncem zkusil trefil prázdnou branku hostí Vopat, nepovedlo se mu to, domácí si berou oddechový čas.
LIT-TŘI
důležité
Další vyloučení, hosté odvolávají opět Hamerlíka z branky. Hraje se 5 na 3.
SLA-LIB
Začala poslední třetina zápasu.
LIT-TŘI
důležité
58. MINUTA: Nejprve šel ven Jenáček, hosté odvolali brankáře, jenže fauloval Růžička a je to 6 na 4.
LIT-TŘI
gól
53. MINUTA: A domácí dvojnásobnou přesilovku využili po 39 vteřinách. Kolotoč přihrávek ukončil pumelenicí od modré Jareš.