PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY: Litvínov 5:3 Třinec, Slavia 5:2 Liberec
Diváci povstali. Zápas je u konce. Slavia porazila Liberec 5:2 a ujímá se vedení 2:1 v celé sérii.
58. minuta
Slavia
Pátou branku Slavie zaznamenal po střele bez přípravy Čermák.
58. minuta
gól
Je rozhodnuto. Slavia právě vstřelila další gól!
55. minuta
Slavia
Žižka vyslal přihrávku mezi brankáře Pince a Krenželoka. Gólman Liberce byl však u kotouče o něco pomaleji, a tak měl Krenželok snadnou pozici, když jej obešel a zakončoval do prázdné brány - 4:2.
55. minuta
gól
Gól! Slavia právě vstřelila čtvrtou branku.
20:17
důležité
Zápas je u konce. Litvínov zvítězil 5:3, uhájil výhodu domácí prostředí a stav série snížil na 2:1 pro Třinec. Ve čtvrtek je na programu čtvrté utkání. Opět na severu Čech.
60. minuta
gól
František Lukeš potvrdil vítězství Litvínova brankou do prázdné brány. Je rozhodnuto. Litvínov vede 5:3.
41. minuta
důležité
Začala třetí třetina zápasu Slavia - Litvínov.
57. minuta
Třinec
Do konce utkání mezi Litvínovem a Třincem už chybí jen několik minut. Hosté proto zvyšují na obrátkách a snaží se vyrovnat.
50. minuta
Litvínov
Rozhodčí dlouho konzultoval celou situaci s kolegou na videu, ale nakonec branku utnal. Kotouč se totiž svezl po výstroji brankáře Hamerlíka až za čáru.
50. minuta
gól
Litvínov se ujímá vedení!
40. minuta
důležité
Skončila druhá třetina zápasu Slavia - Liberec. "Sešívaní" vedou 3:2.
39. minuta
Slavia
Hokejisté Slavie se prokombinovali až k pohodlnému zakončení Pospíšila do prázdné branky. Autor gólu zaznamenal už druhou úspěšnou trefu zápasu.
39. minuta
Slavia
Slavia nedlouho po brance Liberce odpovídá a znovu se ujímá vedení.
35. minuta
Liberec
Tročínský se okamžitě po buly trefil za záda brankáře Kopřivy.
35. minuta
gól
Gól! Liberec na Slavii vyrovnává. Stav utkání je 2:2.
41. minuta
důležité
Začala třetí třetina vyrovnaného utkání mezi Litvínovem a Třincem. Stav zápasu je 3:3.
29. minuta
Liberec
Liberečtí hokejisté se prosadili při vlastním oslabení. Roth sice kotouč pouze nahodil, ovšem ten se odrazil od mantinelu k tyčce branky Kopřivy. Bojovný Vantuch poté propasíroval kotouč do sítě.