PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY: Vítkovice 1:3 Č. Budějovice, Pardubice 6:2 Zlín
Konec utkání! Pardubice čtvrté čtvrtfinále vyhrály nad Zlínem 6:2 a do semifinále lehce propluly 4:0 na zápasy.
Čtvrté utkání mezi Pardubicemi a Zlínek skončí debaklem. Domácí už vedou 6:2! Šestý hřebíček přidal Daniel Rákos.
O postupujícím je rozhodnuto, Pardubice vstřelily pátý gól! Do prázdné brány pečetí postup do semifinále play off Jeff Jillson.
Pardubice navíc zvyšují svůj náskok na 4:2! Petr Koukal při přesilové hře vymetl horní růžek zlínské branky a svým druhým gólem v utkání zvyšuje vedení Eatonu.
51. minuta
Pardubice
Pardubice poctivě brání střední pásmu a Zlín těžko hledá recept na obranný val.
Pátý zápas mezi Vítkovice a Českými Budějovice se hraje v pátek a znovu v Ostravě.
60. minuta
České Budějovice
České Budějovice zvítězily 3:1 a stav série vyrovnaly na 2:2.
60. minuta
Domácí hrali bez brankáře a odkrytou klec klec trefil Pavel Kašpařík. České Budějovice vedou 3:1!
57. minuta
Vítkovice
Húževka se natlačil před Kováře, ale českobudějovického fantoma nevyzrál.
56. minuta
Vítkovice
Budějovický brankář Kovář podržel svůj tým několika výtečnými zákroky. Domácí tlak se stupňuje.
55. minuta
Vítkovice
Lukáš Klimek z pravého kruhu minul odkrou bránu. Mountfiel si koleduje vyrovnání.
53. minuta
Vítkovice
Ujčík ani nadvakrát v gólové pozici neuspěl. Navíc fauloval českobudějovický Vykoukal a domácí si zahrají početní výhodu pět na tři pětatřicet sekund.
52. minuta
Vítkovice
Vítkovice měly možnost vyrovnat, ale v přečíslení dorážející útočník trestuhodně přestřelil. Navíc hostující Šulc posunul branku a putuje na trestnou lavici.
51. minuta
Vítkovice
Vítkovice devět minut před koncem třetí třetiny snižují! Lukáš Klimek se prasadil podél pravého mantinelu, přetlačil svého obránce a střelou pod horní tyčku rozjásal domácí fanoušky.
49. minuta
Milan Gulaš místo střely zvolil přihrávku, ale spoluhráče mezi kruhy odzbrojil domácí Punčochář.
48. minuta
Vítkovice
Vítkovický Pohl si z rohu vybruslil až před Málkna, na domácí brnakáře ale nevyzrál. Následovala menší strakanice.
35. minuta
Pardubice
Pardubice se dostávají do vedení 3:2! Při nevhodném střídaní hostů využil prostor Radovan Somík a od modré čáry prostřelil Dubu. Zlínský brankář na inkasované brance nese svůj díl viny.
33. minuta
Zlín
Slibné přečíslední tři na dva zakončil zlínský forvard Petr Leška nepřesným pasem.
27. minuta
Zlín
Zlínský PSG vyrovnává v přesilové hře - 2:2! Galvasovu dělovku od modré čáry tečoval mimo dosah brankáře Růžičky hostující kapitán Jaroslav Balaštík.