PRŮBĚŽNÉ SKÓRE: Omsk - Nižněkamsk 7:3 (3:2, 2:0, 2:1)
Utkání je minulostí. Omsk rozhodující sedmý zápas vyhrál 7:3 a postupuje do čtvrtfinále. K výhře přispěl Červenka dvěma góly, u obou asistoval Jágr. Asistenci má také Vampola.
60. minuta
Omsk
Vampola v přečíslení dva na jedoho uvolnil Červenku, kterého gólman vychytal.
59. minuta
Omsk
Roman Červenka po samostatném úniku hattrick neslaví.
58. minuta
Gól
Nižněkamsk snižuje! Z trestného střílení se forhendovou kličkou prosazuje Polygalov - 7:3.
58. minuta
I za tohoto stavu hokejisté Omsku padají do střel. Zbývající dvě minuty už jsou pouze formalitou.
56. minuta
Omsk
Jágr už nenastupuje. Zdá se, že ho kouč Summanen nechává odpočívat. Jágr je hlavním strůjcem omského úspěchu v rozhodujícím sedmém utkání osmifinále play off proti Nižněkamsku.
53. minuta
Gól
Omsk vede 7:2! Po kombinaci do prázdné branky se prosazuje také Alexander Popov.
52. minuta
Po faulu na Romana Červenku ve středním pásmu si Omsk zahraje další přesilovku.
50. minuta
Omsk
Jágr vybojoval zdánlivě ztracený kotouč, ale jeho přihrávku Červenka nezkrotil.
48. minuta
Rämo opět předvedl výtečný zákrok a aréna v Omsku mu tlesk ve stoje.
47. minuta
Omsk
Na Pěrežogin už zívala odkrytá branka, ale překvapivě brankové světlo nerozsvítil.
46. minuta
Jágrovi v útočné třetině utekl kotouč a z přečíslení není nic.
45. minuta
Omsk
Domácí v plném počtu, Nižněkamsk Räma neohrozil. Omsk už mílovými kroky kráčí do čtvrtfinále ply off KHL.
43. minuta
Nižněkamsk
Nižněkamsk si zahraje přesilovou hru.
42. minuta
Gól
Omsk už vede 6:2! Druhou branku v utkání vstřelil Pěrežogin z mezikruží.
41. minuta
Už se hraje třetí dvacetiminutovka.
40. minuta
Po dvou třetinách vede Omsk nad Nižněkamskem 5:2. Dvě branky vsítil Červenka, u obou asistoval Jágr.
39. minuta
Gól
Početní výhoda bleskově využita! Jágr se vřítil před brankáře Munroea, nečekanou přihrávkou našel Červenku, který bez přípravy zvýšil na 5:2. Jágr si připisuje druhou asistenci, Červenka druhý gól.
39. minuta
Omsk
Omský brankář Rämo i přes velký provoz v bankovišti udržel kotouč před brankovou čárou. Z následné strkanice vyplunul faul, po kterém bude hrát Avangrad přesilovku.