Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

PRVNÍ ZÁPASY PŘEDKOLA PLAY OFF V ON-LINE REPORTÁŽI!
Slavia poráží Karlovy Vary po samostatných nájezdech. Rozhodující gól si připisuje Tomáš Svoboda.
Sla - KV
Nerozhodlo ani desetiminutové prodloužení, tudíž přijdou na řadu samostatné nájezdy.
Sla - KV
Slavia
V samostatném úniku dvě minuty před koncem prodloužení najížděl na karlovarského brankáře Mensatora Pospíšil, s bekhendovou kličkou ale neuspěl.
Sla - KV
Po šedesáti minutách v O2 areně skóre nerozhodné 3:3. Utkání se přesune do prodloužení.
Sla - KV
Slavia
V O2 areně je deset minut před koncem vyrovnáno 3:3! Od modré čáry propálil vše, co mu stálo v cestě junior Jakub Krejčík.
Lit - Plz

Utkání je u konce. Litvínov porazil Plzeň 4:2. Úvodní duel tohoto předkola vyhráli chemici i díky dvěma brankám Jakuba Černého, navíc i autor vlastního gólu.

• Litvínov - Liberec (radost litvínovských hokejistů)

Litvínov - Liberec (radost litvínovských hokejistů) / Autor: ČTK

Sla - KV
Slavia
Ve 42. minutě vykřesala Slavia naději na obrat. Svobodovo nahození dorazil za Mensatora Petr Jelínek. Slavia - Karlovy Vary 2:3.
Lit - Plz
Litvínov
Litvínov se přiblížil první výhře v předkole play off, když zvýšil na 4:2. Volný kotouč před Horčičkou našel Jakub Černý a překonal brankáře Luboše Horčičku dnes podruhé.
Sla - KV
Po čtyřiceti minutách Karlovarští vedou na ledě Slavie 3:1.
Lit - Plz
Plzeň
Plzeň se dostává do utkání a snižuje na 2:3. Vlastní gól si dal Jakub Černý, autor úvodní branky utkání.
Sla - KV
Karlovy Vary

V půl hodině hry už Západočeši vedou na Slavii 3:1. Druhou branku utkání vstřelil Petr Kumstát.

• Slavia - Karlovy Vary.

Slavia - Karlovy Vary. / Autor: ČTK

Lit - Plz
Litvínov
Litvínov zvyšuje na 3:1. V poslední minutě prostřední dvacetiminutovky vrací Severočechy do dvoubrankového vedení František Lukeš.
Lit - Plz
Plzeň
Plzenští v 37:16 snižují v početní výhodě na 1:2. Rána Pavla Vostříka se za bezmocného Volkeho odrazila od Skuhrovcovu brusli.
Lit - Plz
Litvínov
Gólman Horčička skvělým zákrokem vychytal Jánského lapačkou na brankové čáře.
Sla - KV
Po první třetině vedou Karlovy Vary v liběňské O2 areně nad Slavií 2:1.
Sla - KV
Slavia
Slavia půl minuty před koncem první části snižuje. Odražený puk od zadního mantinelu uklidil do karlovarské klece Jiří Vašíček.
Sla - KV
V 18. minutě už Karlovy Vary vedou 2:0. Petr Kumstát využil přihrávku do prazdné brány a pohodlně zvýšil.
Sla - KV
Slavia
O minutu později měl slávista Jakub Sklenář možnost vyrovnat, nařízené trestné střílení ale neproměnil.
Sla - KV

V páté minutě vedou Karlovy Vary nad Slavií 1:0. Úvodní branku utkání vstřelil Tomáš Klíma, když nadvakrát překonal brankáře Miroslava Kopřivu. Asistenci si připsal exslávista Karol Sloboda.